DAJ CYNK

Samsung: ChatON ma 100 mln użytkowników

01.10.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3125

Ważne 4

3

Liczba użytkowników uruchomionej w 2011 roku usługi ChatON na całym świecie przekroczyła już 100 mln. Jeszcze w maju 2013 roku liczba użytkowników wynosiła 50 mln - podał Samsung w komunikacie prasowym.

Liczba użytkowników uruchomionej w 2011 roku usługi ChatON na całym świecie przekroczyła już 100 mln. Jeszcze w maju 2013 roku liczba użytkowników wynosiła 50 mln - podał Samsung w komunikacie prasowym.

Dynamiczny rozwój ChatON to wynik dostępności usługi na wielu międzynarodowych rynkach, różnych platformach i systemach operacyjnych. Oferuje ona użytkownikom obsługę za pośrednictwem komputerów osobistych poprzez stronę web.samsungchaton.com, klasycznych telefonów Samsung, a także wszystkich systemów operacyjnych stosowanych w smartfonach: Android, iOS, Blackberry i Windows Phone. Obsługa współdzielonych ekranów pozwala logować się do usługi ChatON z jednego konta Samsung nawet na pięciu różnych urządzeniach.

ChatON cieszy się rosnącą popularnością w Indiach, Chinach i Stanach Zjednoczonych, stopniowo zdobywając coraz większe grono zwolenników również w krajach Europy i Bliskiego Wschodu. W Polsce liczba użytkowników wynosi już 500 tys. Projektantom usługi zależało na umożliwieniu użytkownikom z różnych zakątków świata swobodnego komunikowania się w wielu językach, dlatego ChatON obsługuje obecnie 63 języki w największych krajach.

Źródło tekstu: Samsung

Tagi: chaton samsung
Komentarze
Zaloguj się
18. ~Punk
0

2013-10-02 18:40:02

Sam mam ten program i wcale go nie używam, ze znajomych też nikt go nie ma. Poza tym WhatsApp też nie użytkuje bo nikt go nie ma. Sztuczne napędzanie poprzez przymusowe instalacje w telefonach nabija taka ilość, a że korzysta z tego garstka tym producent się już nie chwali bo zaraz te statystyki byłyby o 60% niższe niż teraz.

Odpowiedz

17. ~
0

2013-10-02 09:07:24

Nie ma 100 mln użytkowników, tylko jest zainstalowany w 100 mln sztuk plastikowego barachła.

Odpowiedz

16. ~trobek
0

2013-10-01 23:13:21

A ja akurat i kilku moich znajomych używamy go i bardzo sobie chwalimy. Zupełnie zastąpił sms-y czy mms-y.

Odpowiedz

15. ~
0

2013-10-01 23:02:01

taka tam propaganda od samsunga, bo wiadomo, że w Europie liderem w komunikatorach ńa telefony jest WHATSAPP... :-)

Odpowiedz

14. ~T
0

2013-10-01 20:25:28

No właśnie, apropos ilości użytkowników - z tego co się orientuję to chatOn jest preinstalowany na każdym fonie samsunga z androidem...

Odpowiedz

13. ~
0

2013-10-01 17:39:22

U mnie toto siedzi w Disabled. Znaczy, siedziało przed instalacją SlimROM-u.

Odpowiedz

12. ~jaPkoFan
-1

2013-10-01 17:34:03

Uwielbiam komentarze jabłkowegofan, jak wszedłeś w wiedzę iż działa z błędami ? Czyżbyś posiadał telefon od innego producenta niż jeden słuszny i uczciwy ? Czy może wierzysz wypocinom internatów zrzeszonych pod szyldem " tylko jabłuszko " komentujących Ch@tOn, który rzecz jasna jest podróbką usługi Apple ? Jak wszystko zresztą co jest u innych a u was niezbyt.. Szkoda słów, siedź i pisz tylko w tematach Twoich idoli bowiem głowa boli jak się czyta Twe ISTOTNE zdania. szkoda słów i tyle :)

Odpowiedz

11. ~kneo
-1

2013-10-01 17:23:16

ja uzywam :D przeniosłem sie z whatsapp na chaton, bo w whatsapp dostawałem wiadomośći z opóźnieniem gdy uzywałem internetu z pakietu. Na wifi było ok.

Odpowiedz

10. ~
1

2013-10-01 16:46:00

Jakaś ściema. Nikogo nie znam kto by tego używał.

Odpowiedz

9. ~
1

2013-10-01 16:24:15

a ile jest aktywnych uzytkonikow, bo preinstalujac na kazdym telefenie mozna nabic te 100mln userow pyatnie kto naprawde z tego kortzysta

Odpowiedz

8. ~Zurawina
1

2013-10-01 16:01:26

5* tez nikogo nie znam kto z tego korzysta :)

Odpowiedz

-1

2013-10-01 15:59:22

@6 Już odrobiłem zaległości.

Odpowiedz

5. ~HD
1

2013-10-01 15:44:56

Kto używa czat ona? PIszcie w komentarzach bo ja nie z nam nikogo...

Odpowiedz

4. ~BKX
-3

2013-10-01 15:29:55

2: a Ty jak zwykle jestes specjalistą w każdej dziedzinie pracując tylko na jednej platformie. Imessage jest kopią BB messengera, więc jak coś to Ch@tOn jest kopią właśnie tego pomysłu, a nie "myśli technicznej" zgniłego jabłka.

Odpowiedz

3. wiklef
1

2013-10-01 15:21:31

@2 - sadzę że zarejestrowani, raz skorzystali i tyle.

Odpowiedz