DAJ CYNK

Rusza piąta edycja akcji Pomoc Mierzona Kilometrami

22.06.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 118

Ważne 3

2

24 czerwca rusza piąta edycja ogólnopolskiej akcji społecznej "Pomoc Mierzona Kilometrami". Do udziału w niej wystarczy smartfon z aplikacją Endomondo i odrobina chęci do poruszania się.24 czerwca rusza piąta edycja ogólnopolskiej akcji społecznej "Pomoc Mierzona Kilometrami". Do udziału w niej wystarczy smartfon z aplikacją Endomondo i odrobina chęci do poruszania się.

Zainicjowana po raz kolejny przez T-mobile akcja Pomoc Mierzona Kilometrami podzielona będzie na 5 etapów. W każdym z nich przed uczestnikami będzie postawione zadanie kilometrowe, polegające na przebyciu, wspólnie, określonego dystansu (lub, oczywiście, dłuższego). Na zakończenie akcji wyniki wszystkich uczestników zostaną zsumowane. Im więcej kilometrów zostanie zebranych, tym więcej pieniędzy T-Mobile przekaże dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo, znajdujących się pod opieką Fundacji TVN Nie Jesteś Sam

Kilometry można zbierać w różnoraki sposób: bieganie, canicross (bieganie z psem), chodzenie, jazda na hulajnodze, rowerze, rolkach i deskorolce, jazda na wózku, kolarstwo oraz nordic-walking. Wystarczy aktywne konto w aplikacji Endomondo, przystąpienie do akcji oraz chęć do poruszania się w jeden z wymienionych sposobów.

W ramach akcji powstała dedykowana strona www.kilometrami.pl, na której publikowane będą wszelkie informacje, regulaminy, harmonogramy oraz kilometry jakie na dany czas udało się zebrać. Partnerami akcji ponownie są: Telewizja TVN, Radio RMF FM, Onet SA oraz Endomondo.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się