DAJ CYNK

Rozwiązanie BlackBerry Enterprise Service 10 już dostępne

24.01.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 6

Ważne 1

0

Firma Research In Motion poinformowała o dostępności nowego rozwiązania do zarządzania mobilnością w przedsiębiorstwie (Enterprise Mobility Management, EMM) - BlackBerry Enterprise Service 10.

Firma Research In Motion poinformowała o dostępności nowego rozwiązania do zarządzania mobilnością w przedsiębiorstwie (Enterprise Mobility Management, EMM) - BlackBerry Enterprise Service 10.

BlackBerry Enterprise Service 10 to efekt nowego podejścia firmy RIM do rozwiązań klasy EMM. Ten skonsolidowany produkt łączy w sobie wiodące w branży zabezpieczenia, a także funkcje zarządzania urządzeniami oraz aplikacjami mobilnymi do smartfonów BlackBerry, tabletów BlackBerry PlayBook i nowych smartfonów BlackBerry 10. Użytkownicy mają także do dyspozycji pojedynczą konsolę do zarządzania urządzeniami działającymi na platformach BlackBerry, Android oraz iOS.

BlackBerry Enterprise Service 10 to rozwiązanie w wysokim stopniu skalowalne i elastyczne, dzięki czemu klienci mogą dostosowywać jego wdrożenie do aktualnych potrzeb. Obsługuje ono środowiska urządzeń firmowych i prywatnych (BYOD ? Bring Your Own Device), a także mieszane środowiska urządzeń BlackBerry i innych urządzeń, umożliwiając zarządzanie urządzeniami oraz aplikacjami mobilnymi i zapewniając bezpieczny dostęp do firmowych danych. W zarządzaniu urządzeniami i użytkownikami pomaga ujednolicona konsola administracyjna dostępna w przeglądarce internetowej. Rozwiązanie działa z technologią BlackBerry Balance, która zabezpiecza aplikacje oraz dane firmowe i oddziela je od materiałów osobistych w urządzeniach BlackBerry.

Najważniejsze cechy i funkcje smartfonów BlackBerry 10 działających z rozwiązaniem BlackBerry Enterprise Service 10:

  • Bezpieczne rozgraniczanie służbowych oraz prywatnych aplikacji i danych w smartfonach BlackBerry 10 przy użyciu technologii BlackBerry Balance.
  • Płynny i bezpieczny dostęp do firmowej poczty i danych oraz zabezpieczona łączność z aplikacjami i danymi za zaporą sieciową.
  • BlackBerry World for Work ? nowy, firmowy sklep z aplikacjami do smartfonów BlackBerry 10, który umożliwia łatwe zarządzanie aplikacjami dla pracowników.
  • Administratorzy mogą instalować wymagane aplikacje firmowe zdalnie w urządzeniach firmowych oraz prywatnych, a także publikować polecane aplikacje dla pracowników.
  • Zaawansowane funkcje zabezpieczeń i zarządzania profilami pracy, w tym hierarchiczne zarządzanie grupami zintegrowane z Active Directory, obsługa dostosowywanych ról administracyjnych o różnych poziomach szczegółowości, intuicyjny proces dodawania nowych pracowników obejmujący konsolę samoobsługową oraz centralną kontrolę nad przydzielanymi profilami poczty e-mail, SCEP, Wi-Fi, VPN i serwerów proxy.

Źródło tekstu: RIM

Komentarze
Zaloguj się