DAJ CYNK

Premie za ankiety Google oficjalnie trafiły do Polski

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 7640

Polskie pieniądze

Polska, Chile i Zjednoczone Emiraty Arabskie to kolejne kraje, w których udostępniono usługę Premie za ankiety Google. Dzięki dzieleniu się swoją opinią na różne tematy, można otrzymać środki pieniężne na zakupy w sklepie Google Play.

Premie za ankiety Google to usługa oraz aplikacja giganta z Mountain View (do pobrania ze sklepu Google Play), która wysyła do swoich użytkowników ankiety z pytaniami dotyczącymi odwiedzonych miejsc lub związane z wyszukiwanymi hasłami w wyszukiwarce Google. W zamian otrzymujemy środki finansowe, które możemy przeznaczyć na zakupy w sklepie Google Play. Usługa jest dostępna od dawna na niektórych rynkach i pozwoliła niektórym użytkownikom zgromadzić setki dolarów.

Zobacz: Google testuje Androida R na modelu Pixel 4
Zobacz: 5 aplikacji z Google Play, które ułatwią ćwiczenia w domu

Premie za ankiety Google zrzut - zgromadzone środki

W aplikacji Premie za ankiety Google możesz wypełniać ankiety przygotowane przez badaczy rynku. Ankiety pojawią się z różną częstotliwością i nie musisz odpowiadać na każdą z nich. W zamian będziesz otrzymywać środki do wydania w Google Play.

Środki do wydania w Google Play, które otrzymasz za wypełnienie ankiety będą zależeć od liczby pytań w ankiecie i czasu poświęconego na jej wypełnienie. Nie dostaniesz środków za udzielenie określonej odpowiedzi i zdecydowanie odradzamy takie postępowanie. Im bardziej szczerze odpowiadasz na pytania, tym cenniejsza jest Twoja opinia i tym więcej ankiet i środków będziesz otrzymywać.

- czytamy w pomocy aplikacji

Jak podaje serwis Android Authority, usługa Google'a była znana z tego, że zgromadzone na kontach użytkowników środki potrafiły znikać bez ostrzeżenia. Gigant podobno naprawił ten problem, umieszczając datę ich wygaśnięcia poniżej salda. Pozostaje mieć nadzieję, że po rozszerzeniu usługi na nowe kraje, w tym Polskę, takich problemów już nie będzie.

Premie za ankiety Google - zrzuty ekranu

Zobacz: Waga Xiaomi proponuje pornografię? Spam jest wszędzie, nawet w Mi Fit
Zobacz: WhatsApp na Androida z ciemnym motywem - na razie w wersji beta

Źródło tekstu: Android Police, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu