DAJ CYNK

Portmonetka IKO dostępna dla wszystkich

03.09.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3401

Ważne 3

0

Z płatności mobilnych IKO mogą od 2. września korzystać wszyscy. PKO Bank Polski wprowadził do swojej oferty portmonetkę IKO - specjalną wersję aplikacji dla osób niebędących klientami banku.

Z płatności mobilnych IKO mogą od 2. września korzystać wszyscy. PKO Bank Polski wprowadził do swojej oferty portmonetkę IKO - specjalną wersję aplikacji dla osób niebędących klientami banku.

Wygląd aplikacji, zabezpieczenia, a także sposób dokonywania płatności, są takie same, jak dla aplikacji IKO, z której korzystają klienci PKO BP. Dzięki aplikacji można płacić w sklepach tradycyjnych i internetowych, wypłacać gotówkę z bankomatów PKO Banku Polskiego bez użycia karty płatniczej, realizować czeki bez konieczności połączenia z Internetem i dokonywać przelewów na numer telefonu odbiorcy również takiego, który nie ma aktywnej aplikacji IKO.

Użytkownicy portmonetki IKO zyskują bezpłatny dostęp do sieci 3000 bankomatów PKO Banku Polskiego i wszystkich punktów akceptujących płatności IKO - 60 tysięcy terminali eService oraz kilku tysięcy sklepów internetowych.

Do zarządzania portmonetką IKO powstał specjalny serwis. Można w nim między innymi sprawdzić saldo rachunku portmonetki, dostępne i nierozliczone środki, historię transakcji i operacji niefinansowych z możliwością ich filtrowania według daty, kwoty i rodzaju, a także nadać hasło do czeków. Użytkownik portmonetki w dogodnym dla siebie momencie będzie mógł przekształcić ją w rachunek bankowy, bez konieczności odwiedzania oddziału banku.

Źródło tekstu: PKO BP

Tagi: IKO
Komentarze
Zaloguj się
16. ~Subotić
0

2014-01-29 14:59:01

Apke można też ściągnąć na roota, w moim wypadku na Symbiana, chodzi aż miło

Odpowiedz

15. ~gumi
0

2013-09-29 21:58:25

Piotrek, IKO jest już dostępne na windows phone więc nie martw się tym razem pomyśleli i o Tobie - przynajmniej jedna aplikacja dostępna...

Odpowiedz

14. ~Piotrek
0

2013-09-03 20:27:44

Sinmark telefon ma każdy ale np ja mam telefon z WINDOWS MOBILE 6.1 i nie ma na niego już prawie żadnych aplikacji - dobrze że obsługuje WWW więc pewnie z takiego IKO mógłbym skorzystać dzięki temu

Odpowiedz

13. SirmarK
1

2013-09-03 19:09:50

#7. Tym razem nadinterpretujesz moje słowa. Nie mam nic do posiadania prostych telefonów, ale nie wymyślaj na siłę tez z Nokią 100 w tle. Telefon praktycznie każdy nosi przy sobie, a procent smartfonów wśród użytkowników jest już na tyle duża, że takie rozwiązania jak IKO mają sens.

Odpowiedz

12. ~Wizard
0

2013-09-03 15:48:21

ha ha ha czyli wielki szum o nic? a juz wahalem sie czy na Symbian do N82 nie wrzucic ale skoro to taka lypa :( rzadko mam gotowke przy sobie ale karte kredytowa i tel zazwyczaj :) czasem oba. Natomiast opcja bankomat czasem bywa niezbedna bo póki co niestety nie wszedzie terminale kart maja w sklepach czy lokalach :((( oby sie to poprawilo po zmniejszeniu oplat.

Odpowiedz

11. ~root
0

2013-09-03 15:13:33

wcale nie dla wszystkich, jeśli posiadasz telefon z dostępem root aplikacja nie uruchomi się (Android).

Odpowiedz

10. ~r
1

2013-09-03 14:28:57

Ja jak chciałem w siedzibie pko znajomemu wpłacić kiedyś pieniądze to chcieli prowizje 11zl. Zapłaciłem w swoim banku z opłatą 5zl. stetruczaly bank

Odpowiedz

9. ~Mario
0

2013-09-03 14:19:54

Korzystałem z usług tego banku 7 lat temu, korzystałem ponownie 3 miesiące temu. Bez różnicy! Ukryte koszty, wiele opcji płatnych, w placówkach stoisz godzinami, etc. Ten bank jest daleko za murzynami i zraził mnie to wszelkich swoich usług i produktów :/

Odpowiedz

8. ~mati
2

2013-09-03 13:54:24

Warto zwrócić uwagę, że bezpłatne bankomaty obowiązują tylko przez 6 pierwszych miesięcy, potem 9zł

Odpowiedz

7. ~r
1

2013-09-03 13:50:16

A co, nie godzi się mieć Nokii 100 jako główny telefon?

Odpowiedz

6. ~r
1

2013-09-03 13:46:38

#4: ale w jakim sensie główny?

Odpowiedz

5. ~
1

2013-09-03 13:33:51

@4, nie, jako główny mam 3410 ale to niewielka różnica

Odpowiedz

4. SirmarK
2

2013-09-03 13:30:07

#3. jako główny telefon masz Nokie 100, że tak naginasz teraz?

Odpowiedz

3. ~r
1

2013-09-03 13:24:30

#2: załóżmy mam Nokie 100 i zapomniałem portfela, czasy trudne. To całe ik o mnie wyratuje?

Odpowiedz

2. ~olip
0

2013-09-03 13:19:24

kumac?czytaj ze zrozumieniem :P czasy teraz takie,ze portfela i gotowki mozesz nie miel ale telefon masz zawsze:)

Odpowiedz