DAJ CYNK

Ponad 800 tys. osób chce wycofania ostatnich zmian w Snapchacie

13.02.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 7800

Ważne 2

4

W serwisie change.org utworzono petycję do twórców Snapchata o usunięcie ostatniej aktualizacji, która wprowadziła duże zmiany w interfejsie aplikacji.W serwisie change.org utworzono petycję do twórców Snapchata o usunięcie ostatniej aktualizacji, która wprowadziła duże zmiany w interfejsie aplikacji.

Nowy wygląd Snapchata został ogłoszony w listopadzie ubiegłego roku i został opisany przez twórców, jako wspólny wysiłek na rzecz oddzielenia społeczności od mediów. Po aktualizacji aplikacja rzeczywiście fizycznie oddziela filmy, zdjęcia i wiadomości wysłane przez znajomych od tych dostarczanych przez media, marki i celebrytów. Użytkownicy aplikacji jednak masowo skarżą się na to, że zmiany w interfejsie tylko utrudniają korzystanie z komunikatora. Powstała nawet petycja w tej sprawie w serwisie change.org.

Wraz z wydaniem nowej aktualizacji Snapchat, wielu użytkowników stwierdziło, że nie ułatwiło to korzystania z aplikacji, ale w rzeczywistości utrudniło korzystanie z wielu jej funkcji - możemy przeczytać w petycji. Wiele "nowych funkcji" jest bezużytecznych lub niezgodnych z pierwotnymi celami, które Snapchat realizował w ciągu ostatnich lat.

Autorzy petycji chcą, aby firma Snap Inc. cofnęła wprowadzoną w 2018 roku aktualizację i przywróciła wcześniejszy wygląd i działanie programu. Tymczasem rzecznik twórcy Snapchata powiedział, że tak duże aktualizacje, jak ta, wymagają przyzwyczajenia, ale mamy nadzieję, że społeczność będzie się z nich cieszyć, gdy w końcu tak się stanie.

Osoby korzystające ze Snapchata próbowały cofnąć ostatnie zmiany przez manipulowanie przy ustawieniach automatycznych aktualizacji lub za pomocą VPN-a. Niestety, takie metody działają tylko tymczasowo. Na dodatek Snap ostrzega, że wszelkie nieoficjalne obejścia najnowszej aktualizacji mogą spowodować trwałe zablokowanie kont użytkowników.

Źródło tekstu: change.org, @snapchatsupport, wł

Komentarze
Zaloguj się