DAJ CYNK

Ponad 80 nowych Pokemonów w Pokemon Go

15.02.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 5676

Ważne 2

8

Niantic, producent gry Pokemon Go, jeszcze w tym tygodniu pozwoli graczom z całego świata odkryć ponad 80 nowych gatunków Pokemonów.



Niantic, producent gry Pokemon Go, jeszcze w tym tygodniu pozwoli graczom z całego świata odkryć ponad 80 nowych gatunków Pokemonów.

Pokemon Go może irytować, może dziwić, ale nie da się odmówić twórcom gry sukcesu. Tytuł debiutował w lipcu 2016 roku, a w niespełna pół roku wypracował 950 mln dolarów. Chociaż z pierwotnej bazy graczy odeszło wiele osób, tytuł wciąż trzyma się w czołówkach rankingów najpopularniejszych gier mobilnych świata.

Zimą twórcy próbowali podkręcać rozrywkę specjalnymi akcjami - dzisiaj zakończona została akcja walentynkowa. Jednocześnie zapowiedziano jeszcze na ten tydzień premierę ponad 80 nowych Pokemonów, które dołączą do około 150 do tej pory dostępnych.



Dołożenie nowych istot było oczywiste od samego początku - w grze na konsole Nintendo jest ich w końcu ponad 800. Do tej pory jednak gracze nie wiedzieli, kiedy mogą spodziewać się kolejnego urozmaicenia gry.

Wraz z nowymi Pokemonami gracze otrzymają zmodyfikowany ekran walk - z łatwiejszym wyborem Poke Balli i Berry. Te drugie zyskają nowe warianty - spowalniające ruchy Pokemona oraz podwajające liczbę zdobytych Candy. Pokemony będą miały oznaczenia płci, pojawią się kolejne metody ewolucji stworków, a ekran gracza zyska nowe opcje personalizacji.



Oprócz wyżej opisanej aktualizacji zaplanowanej na ten tydzień, w najbliższym czasie gra zostanie ponadto zasilona w panel do wymiany Pokemonów pomiędzy graczami oraz do bezpośrednich walk PvP.

Zobacz: Gra Pokemon Go zarobiła w 2016 roku 950 mln dolarów

Źródło tekstu: Niantic, wł

Tagi: Pokemon GO
Komentarze
Zaloguj się
29. ~Kody Pokemon GO
0

2017-02-24 21:12:08

Kody do Pokemon GO opisali na stronie ▶ WSPOMAGACZE NET ◀

Odpowiedz

0

2017-02-16 22:14:23

Ja mam na Telepolis jednego pokemona, więc w telefonie tym bardziej nie potrzebuję .

Odpowiedz

27. Zacksu22
0

2017-02-16 22:01:18

Po zablokowaniu przez Niantic użytkowników zrootowanych urządzeń powiedziałem Bye Bye pokemon go. Za jakiś czas zmieniłem telefon na nowszy.Próbowałem znowu pograć. Ale gdy zauważyłem że bateria w nowym telefonie trzyma 5h. Wyrzuciłem to na dobre. Sorry ale wolę mieć normalny czas pracy baterii. I możliwość wyboru czy chce roota do xposed itp.Niż ma mi producent mówić co mam robić.Niech sobie dodają ten 2gen. Bez wymian i walk z innymi. Nie zamierzam wracać do tej gry

Odpowiedz

26. ~
0

2017-02-16 18:54:33

Ja gram i inni też widzę, jak są aktywne lure mode :P

Odpowiedz

25. bornyn
0

2017-02-16 12:39:00

dajmy pokemonom umrzeć śmiercią naturalną

Odpowiedz

24. kinoman
1

2017-02-16 10:54:10

ktoś jeszcze w to gra?

Odpowiedz

23. ~Ogr
0

2017-02-16 10:04:06

@Kuba. Witek pewnie biega za Pokemonami, a ty pieprzysz takie farmazony. Nie pasuje strona, to spadaj smęcić gdzie indziej.

Odpowiedz

22. ~Kuba
1

2017-02-16 09:51:45

Witek się w. yy hamaku przewraca ... czekamy na newsy o sweet fociach jakieś gwiazdy, w końcu zrobi je telefonem nie?

Odpowiedz

21. ~M@zik
0

2017-02-16 09:42:07

Z moich obserwacji wynika żeprzez okres zimowy nie natknąłem się na żadnego gracza Pokemon, ale przyjdzie ciepło to może znowu więcej osób będzie grać, głównie dzieciaki

Odpowiedz

20. ryszadr
0

2017-02-16 06:39:14

Sympatycznie, choć rzeczywiście na mrozie ciężko się gra. Ale przynajmniej coś się w grze dzieje, tyle dobrego.

Odpowiedz

19. PLANET
-1

2017-02-16 01:18:09

Bardzo jest mi z tego powodu wszystko jedno.

Odpowiedz

18. ~medyk Suisse do Luina
-1

2017-02-16 00:12:08

absolutnie nie bylo moim zamiarem obrazac czytelnikow ani kogokolwiek, nie jestes czasami nadwrazliwy? Moim zamiarem bylo uzycie ironii.pytam retorycznie o sens. Bo chyba od dluzszego czasu w calych smartfonach nie ma przelomu, ciagle cos sie stara marketingowo wcisnac. Ciagle cos super.. a jaki postep w bateriach?

Odpowiedz

17. broown
1

2017-02-15 21:18:12

juz widze jak w zime i te mrozy ludzie biegaja z pokemonami. moze na wiosne rusza

Odpowiedz

16. 3G
0

2017-02-15 21:12:45

News miesiąca ;)

Odpowiedz