DAJ CYNK

Pomarańczowe e-toperze na złość komarom [wideo]

16.04.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3122

Ważne 1

3

Sieć Orange przygotowała nietypową, pro-ekologiczną akcję: Wybierz e-fakturę na złość komarom.

Sieć Orange przygotowała nietypową, pro-ekologiczną akcję: Wybierz e-fakturę na złość komarom.

O zwyczajach "gacków" i dlaczego warto je lubić opowiada w specjalnym filmie Grzegorz Lesiński z Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Nietoperzy:



W ramach akcji sieć Orange przygotowała konkurs dla swoich klientów. Aby wziąć w nim udział należy aktywować e-fakturę i dokończyć rymowankę o "e-toperzu" na tej stronie. Co miesiąc na autorów sześciu najbardziej kreatywnych rymowanek czekają: iPhone 5, iPady i Samsungi Galaxy S III. Dodatkowo, pierwszych 100 laureatów zostanie nagrodzonych maskotkami e-toperza. Konkurs trwa do końca maja.

Źródło tekstu: Orange

Tagi: orange
Komentarze
Zaloguj się
18. ~z dala od molocha
0

2013-04-25 15:31:56

Ja mam prywatnego dostawce neta i u niego nie ma problemu z papierową fakturą.

Odpowiedz

17. ~Wizard
1

2013-04-16 19:08:12

Jakby mi orangutan obnizyl obecne abo o te 5zl oki moge im sie zgodzic ale tak za friko -za jakies losowanie? No way !! orzneli mnie na poprzedniej umowie bo konsultant obiecywal co inne kurier nie wiedzial niby nic mimo ze od razu zglaszalem, kazali czekac 30dni i bylo po ... teraz niech robia sobie koszty w sumie to mam ich tylko dlatego ze payback jest i kontrakt mam z e52 jako jedyni mieli ostatni ... Jak abo obniza oki inaczej niech placa do PostIt lub wpieraja inne pocztowe firmy

Odpowiedz

16. toms
-1

2013-04-16 17:34:17

Mam wiele zastrzeżeń do tej firmy, ale akurat e-fakturę bardzo sobie cenię. Zazwyczaj opłacam ją natychmiast po otrzymaniu, czyli siódmego dnia każdego miesiąca. Z papierową nigdy nie było wiadomo, kiedy przyjdzie - nasza poczta działa wyśmienicie do tego stopnia, że kilkakrotnie zapłaciłem po terminie. #15 - czy jest dla Ciebie problemem dokonanie potwierdzeń i ich zapis na JEDNEJ płycie CD w formacie .pdf? Nie twórzmy sztucznych problemów. A obecne paragony drukowane w kasach fiskalnych blakną po kilku miesiącach. Jedyna sytuacja, przemawiająca na korzyść papierowej faktury, to brak dostępu do komputera i internetu oraz dla osób sędziwych, dla których komputer to czarna magia.

Odpowiedz

15. ~Jerzy_Katowice
1

2013-04-16 16:58:00

E-faktura to kolejne nablijanie klientów w butelkę. Wszystkie korzyści są po stronie operatora - klient ma same kłopoty. Musi ściągnąć tę fakturę, jak ma firmę to zwykle WYDRUKOWAĆ (jaka kontrola będzie chciała dokumenty w formie tysięcy plików). Potem bezpieczenie przechowywać przez 5 lat te piki. A jak ktoś nie chce zrobić wygodnie operatorowi to zapłai za to karę - wyższą niż rzeczywiste koszty wysłania faktury. Każdy kto sprzedaj usługę ma obowiążek udokumentować to na swój koszt dokumentem. Nie rozumiem, jak można karać klienta za to, że chce paragon.

Odpowiedz

14. ~Calm7
1

2013-04-16 14:23:00

13). Jak WiTek opublikował cennik, to rzecznik wody w usta nabrał i cisza jak w kościele :-D

Odpowiedz

13. ~pabloki
1

2013-04-16 14:01:54

szukam smarka w orange. ktoś coś widział, wie gdzie zaginął ? Ponoć sie wkurzył,powiedział że mówią na niego klapa,zostawił na odchodne dwa smartfony i uciekł, teraz w orange usilne próbują go znalezc. Ale może Wy wiecie gdzie jest smark? Etoperze też coś poirytowane bo czują że wpychają się na siłę. Jak klient go nie przygarnie to płaci 5 zł.

Odpowiedz

12. ~hens
1

2013-04-16 10:37:42

Do niedawna Orange e-fakturę traktowało jako bonus dla abonenta, a teraz wreszcie zrozumieli kto komu robi łaskę

Odpowiedz

11. ~
1

2013-04-16 10:19:04

- Tato, patrz, toperz! - Nie, synku, nietoperz! - A co?

Odpowiedz

10. LuiN
2

2013-04-16 10:07:06

9, lotus79 - dzięki, już poprawiłem

Odpowiedz

9. lotus79
1

2013-04-16 09:57:49

Link prowadzi z powrotem do telepolis!

Odpowiedz

8. ~APS
1

2013-04-16 09:47:12

4.-Nie niższy ,tylko ci doliczą te 5 zł.do faktury !

Odpowiedz

7. Kryniczanin
1

2013-04-16 09:42:27

Trzeba naprawdę nisko upaść żeby tak wycierać sobie gębę nietoperzami. Jak pomarańcza tak żałuje na kilka listów może zróbmy jakąś zrzutę?

Odpowiedz

6. ~
1

2013-04-16 09:42:07

@5 przecież komentarz janka to jest reklama! Najpierw napisał kilka słów a później wstawił nazwe strony. Po co jak nie dla reklamy?

Odpowiedz

5. ~crush
3

2013-04-16 09:35:21

Janek raczej jesli nie wlaczysz to masz wyzszy o 5zl bo ceny na stronie sa od razu z wlaczona ed faktura ;) nie mieszaj ;-P bo zajechalo reklama

Odpowiedz

3. ~
4

2013-04-16 09:28:30

Każdy dziś wie, że cała ta ekologia polega na... oszczędnościach operatora na przesyłkach.

Odpowiedz