DAJ CYNK

Polska Niezwykła w T-Mobile. Przewodnik po Polsce za 3 zł miesięcznie

14.08.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 7

Ważne 2

3

Od 13. sierpnia klienci T-Mobile mogą korzystać z aplikacji "Polska Niezwykła powered by T-Mobile", która oferuje szeroki zbiór informacji turystycznych. Subskrypcja jest płatna.

Od 13. sierpnia klienci T-Mobile mogą korzystać z aplikacji "Polska Niezwykła powered by T-Mobile", która oferuje szeroki zbiór informacji turystycznych. Subskrypcja jest płatna.

Z nową aplikacją korzystać można z największej bazy atrakcji turystycznych w Polsce, a także z bogatego zbioru informacji na temat ponad 9000 opisanych miejscowości, uporządkowanych według kategorii: przyroda, rozrywka, zabytki, niezwykłe, dla dzieci oraz dla aktywnych.

Aplikacja pozwala na jej czynne współtworzenie, tzn. użytkownicy mogą dodawać swoje autorskie opisy miejsc, a nad rzetelnością ich tekstów czuwają moderatorzy, odpowiedzialni za poszczególne regiony. Dzięki temu baza informacji poszerza się średnio o 1000 nowych opisów miesięcznie i ok. 500 zdjęć dziennie. Takie aktywności użytkowników nagradzane są punktami, które można wymienić na nagrody rzeczowe, na zasadzie programu lojalnościowego.

W bazie Polski Niezwykłej powered by T-Mobile znajdują się również aktualne informacje na temat imprez i wydarzeń w danej lokalizacji, podzielone na kategorie: muzyka, kino, teatr, rodzinne, sport i pozostałe. Wszystkie informacje posiadają dokładnie określone współrzędne geograficzne, a każdy użytkownik jest automatycznie lokalizowany poprzez odbiornik GPS urządzenia mobilnego, na którym posiada zainstalowaną aplikację. Dzięki temu prezentowane są mu wszystkie atrakcje i imprezy mające miejsce w jego okolicy, wraz z informacją o odległości od danego punktu. Z Polską Niezwykłą można także zaplanować sobie podróż w wybrane miejsce i przechować wskazówki w schowku z dostępem offline.

Aplikację można wypróbować w sieci T-Mobile przez pierwsze 7 dni za darmo, a jej subskrypcja kosztuje 3 zł miesięcznie. Aktywacja odbywa się poprzez wysłanie przez użytkownika bezpłatnego SMS-a o treści PN na numer 8089. Zwrotnie klient otrzymuje link do aplikacji.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się