DAJ CYNK

Polska gra Moto Rider GO dołączyła do programu Editor's Choice

09.04.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3435

Ważne 5

1

Gra wrocławskiego studia została pobrana ponad 42 mln razy i uzyskała uznanie zespołu Google Play odpowiedzialnego za program Editor's Choice.Gra wrocławskiego studia została pobrana ponad 42 mln razy i uzyskała uznanie zespołu Google Play odpowiedzialnego za program Editor's Choice.

Editor's Choice jest programem zawierającym tytuły spełniające określone kryteria. Zespół odpowiedzialny za selekcję gier umieszczanych w tym zestawieniu skrupulatnie dobiera kandydatów, którzy cechują się wysoką jakością wykonania, spełnianiem oczekiwań graczy i wspieraniem ekosystemu sklepu Google Play.

Wyróżnienie gry studia T-Bull wiąże się z prezentacją przy niej specjalnej ikony Editor's Choice, widocznej dla użytkowników na całym świecie. Na początku jednak Moto Rider GO zostanie umieszczony w specjalnej sekcji Editor's Choice w regionach Taiwan i Hong Kong. To odznaczenie niesie ze sobą także dodatkowe wyzwania - twórcy przy okazji najbliższych aktualizacji muszą pamiętać o bardzo wysoko postawionej poprzeczce.

Moto Rider GO to gra, która swoją premierę miała na przełomie listopada i grudnia 2016 roku. Wcielamy się w niej w rolę kierowcy wyścigowego motocykla, a naszym zadaniem jest utrzymanie ekstremalnej prędkości manewrując i unikając pozostałych członków ruchu drogowego. Gra zapewnia nam niekończącą się rozgrywkę, tonę opcji personalizacji, a także możliwość porównania swoich osiągnięć ze znajomymi. Tytuł zaraz po premierze został doceniony, otrzymując nominację w plebiscycie Mobile Trends Awards za najlepszą rodzimą aplikację mobilną. Znalezienie się wśród najlepszej piątki na polskim rynku było, jak się okazało, dopiero początkiem sukcesów gry.

Moto Rider GO to dla nas bardzo wyjątkowa produkcja - powiedział Damian Fijałkowski, współzałożyciel i członek zarządu T-Bull S.A. Nieustannie od dnia premiery cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego wciąż pracujemy nad jej usprawnieniami. Wyróżnienie w sklepie Google Play to symbol tego, że jako firma idziemy w dobrą stronę. Głęboko wierzymy, że stałe zaangażowanie i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom graczy to strategia, która długoterminowo zaowocuje kolejnymi tego typu wyróżnieniami.

Studio z Wrocławia nie spoczęło jednak na laurach. Całkiem niedawno premierę miała ich nowa produkcja Nitro Racing GO, gra z nowego gatunku idle racing, w której gracz wciela się w rolę menedżera wyścigów samochodowych. Spółka pracuje aktualnie nad nowymi tytułami. W jednym z nich gracze zasiądą za sterami czołgów. Tank Battle będzie sprawdzianem dla koordynacji i refleksu, szczególnie w trybie wieloosobowym, który został niedawno wprowadzony do bardzo wcześniej testowej wersji gry. T-Bull szykuje też inne niespodzianki dla graczy w 2018 roku.

Grę Moto Rider GO można pobrać ze sklepów Google Play (Android) i App Store (iOS).

Źródło tekstu: T-Bull

Przewiń w dół do następnego wpisu