DAJ CYNK

Pokemon GO wprowadza graczy na miny... dosłownie

20.07.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 5030

Ważne 7

2

Władze Bośni ostrzegają graczy Pokemon GO przed wchodzeniem na pola minowe.

Władze Bośni ostrzegają graczy Pokemon GO przed wchodzeniem na pola minowe.

O tym, że gracze Pokemon GO są wszędzie wie już zapewne wielu z nas. Z całego świata codziennie napływają kolejne informacje o osobach wchodzących na cudze posesje lub powodujących różne, często dziwne, wypadki. Tym razem do graczy zwrócił się rząd Bośni.

W latach 1992-95 na terenach ówczesnej Bośni i Hercegowiny toczyła się wojna domowa, w której zginęło ok 100 tys. osób. Wojna pozostawiła po sobie rozległe, zaminowane tereny. Jak informują bośniaccy saperzy pod ziemią może znajdować się nawet 120 tys. ładunków. Nie trudno się domyślić, że graczy Pokemon GO, którzy nie robią sobie nic ze znaków ostrzegawczych, nie brakuje. Czas pokaże, czy ostrzeżenia rządu przez wchodzeniem na zaminowane tereny poskutkują. W przeciwnym razie do grona ponad 600 osób, które zginęły z powodu wejścia na minę od zakończenia wojny, dołączą kolejne, tym razem szukające pokemonów.

Źródło tekstu: BBC; wł

Komentarze
Zaloguj się
20. ~Antek
0

2016-07-23 09:42:34

Czy te pokemony są generowane losowo? I od czego zależny ich ilość na danym terenie? Wie ktoś?

Odpowiedz

19. ~User
1

2016-07-21 15:46:28

@16 Nie, jutro będzie informacja, że ktoś znalazł Złoty Pociąg szukając pokemona ;)

Odpowiedz

18. ~nmn
0

2016-07-21 09:41:49

żenada, to szałowanie siè takà grà.

Odpowiedz

17. ~głupszych postów nie macie?
0

2016-07-21 08:44:21

żenada do kwadratu ...

Odpowiedz

16. ~.
-1

2016-07-21 08:29:08

O JAKA REKLAMA OJ JOJ JOJ. JUTRO BĘDZIE ŻE KTOŚ ZNALAZŁ WOREK ZŁOTA JAK SZUKAŁ POKEMONA. ALE OK NA PETRU TEŻ KTOŚ GŁOSUJE

Odpowiedz

15. ~Jac
0

2016-07-21 08:25:28

Nasza cywilizacja chyba powinna już rzucić ręcznik.

Odpowiedz

14. ~nmn
-1

2016-07-21 07:56:39

13 no nie, bo wpadając pod auto /minę nie ma się drugiej szansy na poprawę błędu.

Odpowiedz

13. mikkel
1

2016-07-21 07:37:10

Selekcja naturalna, dzięki temu średnie IQ na świecie wzrośnie...Dlatego twórcy tej gry powinni dostać nobla.

Odpowiedz

12. ~dzielnicowy
2

2016-07-21 04:53:40

Jakich głupich czasów dożyłem..z drugiej strony ziemia zostanie oczyszczona ze wszystkich idiotów.tylko,że tacy też są potrzebni

Odpowiedz

11. ~r
2

2016-07-20 23:28:36

Tak mysle że to jednak pozytywny news. Lepiej jak wlezie na minę niż miałby wpaść pod auto i komuś problemów narobić.

Odpowiedz

10. ~r
4

2016-07-20 23:26:23

Plakac nie ma nad kim. W końcu trzeba miec proznie pod beretem by leźć byle gdzie za pokemonem. W sumie jakis pożytek będzie z tych gamoni - mniej min do wydlubania z ziemi :-)

Odpowiedz

9. DanielR
1

2016-07-20 23:21:17

To naprawdę wymyka się powoli spod kontroli i wszelkiej racjonalności. Nie wiem tylko, czy jeszcze się śmiać, czy też może już zacząć płakać.

Odpowiedz

3

2016-07-20 22:58:14

3: a ty będziesz musiał wypłacić mi odszkodowanie, bo czytałem twoje posty. ;)

Odpowiedz

7. ~Piotrek
5

2016-07-20 22:41:30

bombowa rozrywka - czemu niektórzy są podminowani tą wiadomością??

Odpowiedz

0

2016-07-20 21:48:24

@4 W dzisiejszych czasach? O ile żaden z nich nie ma w regulaminie, czy innej instrukcji obsługi zapisane, że nie można pisać SMS-a przechodząc przez ulicę, to jest szansa, że zapłaci każdy z nich ;) .

Odpowiedz