DAJ CYNK

Plus wypuścił aplikację do zarządzania kontem prepaid i mix

10.01.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 11151

Ważne 13

9

Od dziś klienci Plusa korzystający z ofert prepaid i mix mogą zarządzać swoim kontem bezpośrednio w telefonie. Jest to możliwe dzięki specjalnej aplikacji Konto Plus na Kartę i Mix dostępnej bezpłatnie w Sklepie Play.

Od dziś klienci Plusa korzystający z ofert prepaid i mix mogą zarządzać swoim kontem bezpośrednio w telefonie. Jest to możliwe dzięki specjalnej aplikacji Konto Plus na Kartę i Mix dostępnej bezpłatnie w Sklepie Play.

Aplikacja umożliwia proste zarządzanie kontem:

  • pozwala sprawdzać saldo i termin ważności konta,
  • informuje o taryfie aktywnej na koncie,
  • przedstawia listę aktywnych usług na koncie,
  • pozwala włączyć lub wyłączyć dodatkowe usługi dostępne w aktualnej taryfie.



Zarządzanie kontem w ramach aplikacji Konto Plus na Kartę i Mix odbywa się przy pomocy krótkich kodów określonych we właściwym cenniku/promocji. Aplikacja wykorzystuje transmisję danych, ale nie powoduje naliczenia dodatkowych opłat czy zmniejszenia pakietu danych klienta. Korzystanie z aplikacja nie wymaga podawania loginu/hasła gdyż do identyfikacji konta klienta wykorzystywany jest numer telefonu przypisany do karty SIM.

Źródło tekstu: Plus

Tagi: plus
Komentarze
Zaloguj się
67. saha8
0

2014-01-13 11:48:50

Aplikacja tylko na androida! Taka kluczowa informacja powinna znaleźć się w artykule, dopiero w komentarzach można znaleźć informacje żę nie ma wersji dla WP iOS

Odpowiedz

66. ~Ensik
0

2014-01-13 10:18:06

Niech Plus wypuści aktualizacje do S3 !

Odpowiedz

65. ~dav
0

2014-01-13 09:38:17

fajna apka, szkoda że nie ma takiej dla Plus abo...

Odpowiedz

64. skayfall
0

2014-01-13 01:19:20

litwin81 Jest apk tmobile na kartę podaję stan konta i aktywnych pakietów internet minut do wszystkich tylko brak polonczeń czyli historia

Odpowiedz

63. ~kiła tango
0

2014-01-12 18:27:46

a przy okazji przenośności numerów Kabaret MUMIO przechodzi do Play. Zakończyła im się lojalka wobec agencji reklamowej obsługującej PLUSa Solorza, więc mogą wystąpić w reklamie PLAY. No "szoCK" Panie, "SZOCK/'' normalnie. A swoją drogą jest to "duży zgryz dla wiewióra" i transfer roku. :)))

Odpowiedz

2014-01-12 16:11:55

w moim i9192 nie wyświetla tej aplikacji... jest ktoś kto posiada zwykłego s4 mini i pobrał aplikację?

Odpowiedz

61. MikoT
0

2014-01-12 12:01:08

Po aktualizacji apki wszystko działa jak należy :)

Odpowiedz

60. ~
0

2014-01-12 10:09:31

@58 jedyny diler Plusa - Liberty też należy do Polkomtela, więc co najwyżej zmieni się struktura.

Odpowiedz

59. ~kalifar
0

2014-01-11 23:58:23

dziś pobrałem aktualizację i aplikacja działa już poprawnie. Działa na zasadzie kodów. Ogólnie fajna i przydatna, ale jeszcze trochę do poprawienia.

Odpowiedz

58. ~olsen
0

2014-01-11 22:00:20

Podobno salony firmowe maja być oddane jednemu z dealerów Plusa.Klienci już nie załatwią w salonie spraw które można było załatwić dotychczas,zostanie tylko infolinia ( na którą już teraz trudno się dodzwonić).Tak to jest jak zaczynaj rządzić ludzie z Polsatu którzy nie są w temacie.Współczucia dla abonentów Plusa.

Odpowiedz

57. ~adesso
0

2014-01-11 19:11:26

Niedawno przeszedłem z Play do Plus bo w Play zdecydowanie pogorszyły się taryfy(tragiczne unlimited). Natomiast PLAY miał super stronę www i również aplikację na androida do zarządzania kontem, np historia połączeń, stan konta, faktury - szybkie i wygodne. Plus swoją stronę ma bardzo taką sobie a aplikacji na android dla "abo" wcale... Szkoda

Odpowiedz

56. ~Calm7
0

2014-01-11 17:30:03

Pewnie wlo podkupił te salony, i tam będzie rozkręcał lody biznesowe ;-)

Odpowiedz

55. wlo
0

2014-01-11 17:23:49

Wezuwiusz - a co ma zamiar zrobić? Ja nie pisałem bo zielonego pojęcia nie mam ;-D

Odpowiedz

54. ~
0

2014-01-11 16:14:38

T-Mobile fashion.

Odpowiedz