DAJ CYNK

Plus Music zamiast Muzodajni

29.08.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3522

Ważne 4

7

Plus Music to nowy serwis muzyczny Plusa. Zastąpi on popularną Muzodajnie, rozszerzając ją o dodatkowe funkcje.



Plus Music to nowy serwis muzyczny Plusa. Zastąpi on popularną Muzodajnie, rozszerzając ją o dodatkowe funkcje.

Plus Music zaoferuje klientom możliwość streamingu muzyki, zachowując przy tym znaną z Muzodajni możliwość pobierania utworów. W nowej wersji serwisu znajdziemy również:

  • możliwość tworzenia własnych list utworów i dzielenia się ze znajomymi na Facebooku,
  • bezpłatne playlisty dostępne dla każdego użytkownika,
  • rekomendacje dokonywane na podstawie historii pobrań użytkownika,
  • dokonywanie zakupów poprzez płatności elektroniczne i dopisanie do rachunku za usługi telekomunikacyjne (dla klientów sieci Plus).

Plus Music będzie dostępny w czterech wariantach: od gotowych playlist do słuchania całkowicie za darmo aż do pełnego wariantu z możliwością streamingu całego katalogu i dodatkowo pobierania utworów za 24,99 zł miesięcznie. Wszystko to bez reklam i z bezpłatną transmisją danych dla klientów sieci Plus. Dotychczasowi użytkownicy Muzodajni nie odczują żadnej zmiany poza nowym logo i nazwą usługi - wciąż będą mieli dostęp do swoich kont i historii pobranych plików.



Muzodajnia była obecna na polskim rynu od 2008 roku. Od początku istnienia serwisu klienci pobrali z nie ponad 27 mln utworów. W pierwszej kolejności zmianie ulegnie strona internetowa usługi. Jednocześnie sukcesywnie będą aktualizowane aplikacje na smartfonach z systemami Android oraz iOS.

Zobacz: regulamin usługi "Plus Music News"

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
36. ~- do dziada - wlo
0

2017-08-30 11:16:51

- wlo - &ebnij się w czoło to może aktualizacja ci zaskoczy. Jesteś nikim i nikt ciebie nie słucha, nie bierze na poważnie.

Odpowiedz

35. wlo
0

2017-08-30 09:29:49

Do psychiatry tych ludzi powinieneś kierować, którzy moje krytyczne uwagi dot. działań Pleja - już lata temu - krytykowali.Ja cały czas mam to samo zdanie o Pleju... Ciekawe kim są ci, którzy to zdanie kiedyś krytykowali?

Odpowiedz

34. wlo
0

2017-08-30 09:28:05

33 - to, że korzystam, nie znaczy, ze nie mam uwag krytycznych. To tylko tutaj można zauważyć... Najpierw wszyscy powinni być wdzięczni Plejowi za to co zrobił dla rynku i klientów, potem nagle następuje odwrót - Plej już nie zasługuje na to by być kupowany ;-)Śmieszny jesteś ;-)

Odpowiedz

33. ~Bonm
0

2017-08-30 09:20:02

wlo - Rozdwojenie jaźni się kłania. Zalecam wizytę u dobrego psychiatry.

Odpowiedz

32. wlo
0

2017-08-30 08:28:44

Pomijam fakt, że od kilku dni nie oznaczone są pliki, które już zostały pobrane ;-)

Odpowiedz

31. wlo
0

2017-08-30 08:26:49

A! Swego czasu Muzodajnia nie umieszczała utworów, które trwały krócej niż jedna minuta! W przypadku płyt dotyczyło to wszelkiego rodzaju odrębnych ścieżek z jakimiś intro, tzw. "gadkami" itp. Odmieniło im się po jakimś czasie. Pewnie z tego powodu też nie miałem prawa narzekać - bo dzisiaj się zmienia i dają streaming - nie za darmo zresztą?Przypomniało mi się i przed momentem sprawdziłem jeden koncertowy album Dream Theater... Mimo kilku lat, kilku maili, do dzisiaj nie ma intro (długiego - oni lubią długie kawałki ;-)) i solo klawiszowca...

Odpowiedz

30. wlo
0

2017-08-30 08:08:13

Wczoraj np. chciałem ponownie pobrać dwa albumy... Są w katalogu. Nie zniknęły jak wcześniej "psioczyłęm" bez powodu ;-) Tyle, ze nie mogę ich pobrać bez zdjęcia z opłaconego limitu. Dlaczego? Tego Muzodajnia nie wyjaśnia mimo wielu maili jakie piszę. A to inna wersja (wydanie), a to coś tam... Ponieważ 10 groszy i mniej mnie plik kosztuje, pobieram co potrzebuję i kiedy potrzebuję już nawet nie pytam dlaczego nie mogę ponownie pobrać jakiegoś pliku bez płacenia za niego ;-)

Odpowiedz

29. wlo
0

2017-08-30 08:04:44

26 - nie psioczę - Ty zmieniasz kontekst mojego "narzekania", które nie dotyczy pobierania plików akurat - bo z tego powodu wybrałem Muzodajnię właśnie. Mimo, ze tu nie raz komentowano jakość plików mp3 oferowanych w Muzodajni (wcześniej wma). Że Tidal nie ma? Nie korzystam - bo nie ma. Mam bić brawo z tego powodu Muzodajni? No opanuj się trochę. Płacę za to. Jeśli by nie dawali, płaciłbym komu innemu.Muzoidajnia także miała kodowane pliki. Zanim zaczniesz gadać bez kontekstu, liźnij trochę historii.

Odpowiedz

0

2017-08-30 04:41:05

Aplikacja dla Androida została zaktualizowana.

Odpowiedz

0

2017-08-29 20:23:06

Trochę się pospieszyli z prezentacją Plus Music, aplikacje mobilne ciągle nie są zaktualizowane.

Odpowiedz

26. ~do wlo
0

2017-08-29 20:13:08

To, że można pobierać na dysk i odtwarzać z czego się da to tylko plus starej Muzodajni i plus dla Plus Music. Tego np. w Tidalu nie zrobisz. Psioczysz na nich, a z nich korzystasz jak sam mówisz więc albo coś z tobą nie tak albo ... no właśnie! Sam sobie odpowiedz. Tak czy siak Plus poszedł w stronę usług typu Tidal czy Spotify, ale dodatkowo daje możliwość pobrania na dysk i odtwarzania w jakimkolwiek programie czy aplikacji (nie jak robią to ci pozostali co utwory są zakodowane i tylko można je odtwarzać w konkretnym programie czy apce). Takie rzeczy kosztują. Nie rozumiesz, nie pisz bzdur.

Odpowiedz

25. wlo
0

2017-08-29 19:58:23

24 - nie bardzo rozumiem o co Ci chodi? Od pierwszego miesiąca wejścia ndo oferty korzystam z Muzodajnii, znam jej możliwości, widzę co jest i chociaż nie wiem co będzie powiem, ze taniej nie będzie.Ja mam pakiet 100 plików za 10 zł. I nie mam zamiaru nic z tym robić. Bo obowiązuje mnie i ich moja stara umowa ze starymi cenami. Dzisiaj te 100 kosztuje 16 zł (od paru lat już). Teraz widzę, ze likwidują pakiety 100 i 250 (przynajmniej z tych ogólnych informacji to wynika. Ja nie widzę korzyści.A czy dadzą na zachętę przez kwartał za darmo, to się zobaczy w przyszłości... Mnie to na pewno nie zachęci do zakupu aktywacji w Plusie.

Odpowiedz

24. ~do wlo
0

2017-08-29 19:38:00

Za to, że się rozwijają. Jak nawet tego nie rozumiesz to wybaczam ci. Poza tym znając życie zaczną wprowadzać to etapowo do oferty podstawowej, czyli np. wraz z abonamentem itp. Dlatego nastąpiła zmiana polityki tej usługi wraz z rebrandingiem. Pokaż mi inną sieć w Polsce, która nie zleciła tego typu usługi w formie outsourcingu, a która sama coś takiego zbudowała lub buduje...... Brawa się należą za to, że działają, a nie idą na łatwiznę. Chciałbyś aby Polska miała własną markę pokroju Mercedes? Bo ja tak!! Chyba nie jesteś typowym polaczkiem co idzie po zachodnie, a później psioczy, że polskiego nie ma. Warto takie inicjatywy wspierać! Nie na darmo nawet w sieciówkach oznaczają produkty typu "Polski produkt". Jeszcze raz... Brawo Plus!

Odpowiedz

23. wlo
0

2017-08-29 18:13:00

22 - za co te brawa niby? Za to, że bezkosztowo wprowadzają usługę płatną na czym co od lat mają?

Odpowiedz

22. ~Plka
-1

2017-08-29 18:10:17

Brawo Plus! Fajnie. W końcu coś polskiego, a nie te coraz gorsze Tidale i inne badziewia.

Odpowiedz