DAJ CYNK

Play wprowadza zmiany w Play24

25.06.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 5438

Ważne 3

1

Poprawki zabezpieczeń i nowe możliwości kontaktu z konsultantem - to główne nowości w Play24.



Poprawki zabezpieczeń i nowe możliwości kontaktu z konsultantem - to główne nowości w Play24.

W nowej odsłonie aplikacji Play24 klienci operatora będą mogli skontaktować się z doradcą za pomocą chatu lub w tradycyjnej formie głosowej. Podobne rozwiązanie jest już od dłuższego czasu dostępne w Orange.

Drugą zmianą, niekoniecznie zauważalną, są poprawki zabezpieczeń. W przeszłości zdarzało się, że losowym klientom po zalogowaniu pojawiał się ich stary, już dawno nieużywany numer lub zupełnie przypadkowy numer innej osoby. Ten problem został już wyeliminowany. Gdyby jednak komuś jeszcze zdarzył się taki przypadek, należy skontaktować się z obsługą operatora.

W bliżej nieokreślonej przyszłości w aplikacji mają też pojawić się nowe funkcje.

Zobacz: Internet na lato za darmo w Play

Źródło tekstu: wł

Tagi: play play24
Komentarze
Zaloguj się
71. wlo
0

2018-06-25 19:44:01

59 - tak samo roaming... Po cholerę dyskutujesz, skoro Skype jest lepszy, tańszy i w ogóle? A do transmisjie danych jest wszędzie w-fi albo karty "lokalsów"?Żenujące.

Odpowiedz

70. iphoneski
0

2018-06-25 18:58:12

@troip dzięki, jestem wyjątkowy. Ale racja, jak usłyszałem ofertę od pierwszej pani to najpierw mnie lekko zatkało, potem została lekko wyśmiana i dopiero jak jej powiedziałem, że jak nie ma nic lepszego to przejdę do konkurencji to łaskawie przełączyła mnie gdzieś indziej No i tam dostałem to za 30 zł i wtedy podpisałem.

Odpowiedz

69. t r o i p
0

2018-06-25 18:52:48

Po czym biorą następną umowę i tak w kółko.

Odpowiedz

68. t r o i p
0

2018-06-25 18:50:39

Iphoneski, takich ludzi jak ty jest niewielki odsetek biorących abonamenty.Potem setkami tysięcy wylewają żale i odliczają dni do końca umowy.

Odpowiedz

67. iphoneski
0

2018-06-25 18:46:17

Z tym, że jak ktoś daje sobie coś wciskać to jego problem. Ja napisałem wyraźnie jakie jest moje wykorzystanie internetu i po prostu w karcie nie ma dla mnie oferty. Usługi dodatkowe, które dostałem to inna sprawa, ale też ich używam, bo są przydatne.

Odpowiedz

66. t r o i p
0

2018-06-25 18:41:20

63/64 dzięki za info.65 zgadzam się, jest jak mówisz.

Odpowiedz

65. ~
0

2018-06-25 18:38:52

dużo ludzi przepłaca za usługi których nie potrzebuje, a sieci wciskają je i tym usprswiedliwiają dlaczgo mają drogo, inne wciskają bajkę o jakości o której nie mają pojęcia ale kazali tak mówić to bezmyślnie mówią, jak zapytasz jaką lejek ma prędkość to yyy szukają odpowiedzi pół godziny,żeby odpowiedzieć na to pytanie, że lejek ma np 32 kb/s i sami nie wiedzą czy to kibl czy mega… - tak sprzedają

Odpowiedz

64. ~
0

2018-06-25 18:36:59

Napisze więcej: a2mobile (aero2) jako jedyny mno w Polsce nie dostał pozwolenia na dopłaty do RLAH...

Odpowiedz

63. ~
0

2018-06-25 18:32:49

Do 62: przedłużyli promocje od 22 czerwca do ostatniego sierpnia 2018 roku

Odpowiedz

62. t r o i p
0

2018-06-25 18:29:04

Tu przed chwilą padło hasło A2 Mobile.Cenniki roamingowe w A2 były aktualne od maja do 21 czerwca.I moje pytanie czy ktoś wie co dalej z roamingiem w A2?

Odpowiedz

61. iphoneski
0

2018-06-25 18:13:50

@troip zależy co Chceż na tym lejku robić. Jak Chceż tego używać do oglądania transmisji 4K to wiadomo, że się nie nadaje, ale 480P pójdzie spokojnie, transmisje SD też chodzą bez problemu. Wiem, że te 9 giga to wykorzystanie mobilne, ja do końca tygodnia muszę jechać na necie z telefonu, w sierpniu będę miał takie 2 tygodnie i jeszcze jakiś weekend także 10 gb w prepaidach to dla mnie śmieszna ilość. Np teraz idzie live z play now z Apple TV na telewizor, dziś już 3 godziny chyba.

Odpowiedz

60. t r o i p
0

2018-06-25 18:05:58

a co do bonusów, to są one przez Polkomtela organizowane co chwilę, może nie takie jak ten, ale +50% to jest co chwilę. Wtedy wychodzi 14 zł za miesiąc.

Odpowiedz

59. ~pabloki
0

2018-06-25 18:01:12

ja widze ze wlo miedzy postami sie zagubił i znów na manowcach. troip w 42 do iphoneskiego ale w 44 wlo niesie nam kaganek oświaty a w 45 sie dowartosciowuje bo ten plus nie dał mu lepszej oferty . nie wazne ze on i tak nie dzwoni miedzynarodowo. ile te miedzynarodowe sa warte na skypie?

Odpowiedz

58. t r o i p
0

2018-06-25 18:00:45

Iphoneski, mam na codzień styczność z abo w play, bo co miesiąc przychodzi do mnie sąsiad, mówiąc, że wykorzystał pakiet neta i prosząc czy może skorzystać z mojego kompa, bo na tym lejku nic zrobić nie idzie.I nie myl mojego wykorzystania Internetu mobilnie z wykorzystaniem całkowitym, ponieważ u mnie net jak woda idzie, zużycie 500 GB na miesiąc na 6 osób to jest raczej norma.Na samym tablecie potrafię do 100 GB dobić.

Odpowiedz

57. iphoneski
0

2018-06-25 17:54:51

@troip ty potrzebujesz 9 gb w miesiącu a ja zużyłem tyle przez ostatnie 4 dni. Akurat jestem poza domem i nie mam innego neta. Gdybym nie potrzebował tyle to przecież bym nie podpisał nowej umowy, skoro miałem akurat koniec i mogłem rozwiązać. Poza tym ty wiedziałeś o bonusie 100% dlatego tak masz, 90% klientów nie wiedziało i mają normalnie za 25 zł miesięcznie.

Odpowiedz