DAJ CYNK

Play ułatwia sprawdzenie numeru karty SIM

09.09.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 27955

Ważne 15

12

Play wprowadza krótki kod USSD, za pomocą którego można w prosty sposób sprawdzić numer posiadanej karty SIM w ofertach na kartę.

Play wprowadza krótki kod USSD, za pomocą którego można w prosty sposób sprawdzić numer seryjny posiadanej karty SIM w ofertach na kartę.

Klienci operatorów często mają problem z podaniem numeru seryjnego karty SIM. Jest on niezbędny przy rejestracji numeru na kartę. Bywa jednak tak, że karta jest stara i numer jest starty, albo ktoś domowym sposobem przycinał kartę do rozmiarów nano SIM i jego podanie nie jest możliwe. Teraz wystarczy wpisać kod *127#, aby na ekranie telefonu wyświetlić numer posiadanej karty SIM. Kod działa tylko w numerach na kartę.

Jeśli znacie inne warte uwagi kody, np. podające numer telefonu lub inne przydatne informacje - podzielcie się nimi w komentarzach.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
139. ~Polak
0

2017-02-01 04:05:23

Kody i retoryka jak cyrku !Ludzie troche normaknosci bo juz wam glowy tak zakodowali roznymi wynakazkami ,ze nie potraficie normalnie rozmawiac ! PLAY to firma totalnie zbiurokratyzowana nastawiona na wielkie zyski z kapitalem obcym to po pierwsze .Jestescie zywicielami tej firny ktirej np.serwis skarg wola o pomste do nieba jest fatalny ! Nie polecam PLAY!

Odpowiedz

138. ~Warszawa
0

2017-02-01 03:51:00

Play firma totalnie zbiurokratyzowana reklamacje w wiekszosci odwalaja,okradli mnie i na dodatek wylaczyli tz.muzyke na czekanie podajac powod brak srodkow na koncie ? Na koncie bylo 200 zl prosta sprawa nie dovzalatwienia w PLAY ! Dotarcie dp przelozonych tz.konsultantow niemozliwe jak i do szefostwa firmy! Pare lat mialem okazje sprawdzic tego operatora balagan brak profesjonalizmu ! Sekcja reklamacji fatalna . Pisalem do wlasciciela firmy bez reakcji ! Odradzam wszystkim !

Odpowiedz

137. ~Warszawa
0

2017-02-01 03:50:59

Play firma totalnie zbiurokratyzowana reklamacje w wiekszosci odwalaja,okradli mnie i na dodatek wylaczyli tz.muzyke na czekanie podajac powod brak srodkow na koncie ? Na koncie bylo 200 zl prosta sprawa nie dovzalatwienia w PLAY ! Dotarcie dp przelozonych tz.konsultantow niemozliwe jak i do szefostwa firmy! Pare lat mialem okazje sprawdzic tego operatora balagan brak profesjonalizmu ! Sekcja reklamacji fatalna . Pisalem do wlasciciela firmy bez reakcji ! Odradzam wszystkim !

Odpowiedz

136. toms
0

2016-09-12 15:19:16

wlo- Ty z Plusem od tylu lat za pan brat i nie wiesz jak wyłączyć notkę sms? Proszę, oto kod: *122*00*03# i "zadzwoń". Najlepiej wysłać ten kod DWA razy, bo za pierwszym nie przychodzi żadne potwierdzenie. Dopiero po ponownym wysłaniu tego kodu dostajemy info, że " usługa Blokada Notki SMS jest już aktywna". Pocztę MMS wyłączamy kodem *122*00*02#. Dopiero wtedy można wysłać kod *122# i otrzymujemy wiadomość, że poczta jest nieaktywna. Powodzenia. :-)

Odpowiedz

135. wlo
-1

2016-09-12 14:11:27

DanielR - sam 2 razy napisałeś nie na temat wyżej... Więc o co te pretensje? Zamknijcie temat, nie będę i ja pisał...

Odpowiedz

134. wlo
0

2016-09-12 14:10:25

130 - no ja się nie zajmę, ale proś dalej... Może inny piewca się tym zajmie ;-)

Odpowiedz

133. wlo
-1

2016-09-12 14:09:53

DanielR - no postuluję by o *** Maryni nie gadać tylko wrócić do wątku ;-)

Odpowiedz

132. DanielR
0

2016-09-12 14:07:59

@wlo (129), nie odwracaj kota ogonem i nie tłumacz jak dziecko. Po pierwsze nie problem w tym, że napisałeś o podobnym kodzie funkcjonującym w Plusie, tylko W JAKI SPOSÓB to zrobiłeś. Po drugie, nie przypominam sobie, by redakcja wymuszała na Tobie/naciskała, na walenie kilkunastu następnych postów dotyczących Plusa, a nie związanych bezpośrednio z tematem wiadomości.

Odpowiedz

131. DanielR
0

2016-09-12 13:41:27

wlo post nr 107 - "Zacznij może jakąś ciekawą dyskusję na temat, o którym mowa w wątku?", to nie postulat?

Odpowiedz

130. ~pabloki
0

2016-09-12 13:31:47

127 tak zagorzały fanatyk i piewca wspaniałości plusa winien zająć sie tym pro bono.

Odpowiedz

129. wlo
0

2016-09-12 13:30:16

DanielR - ja tylko napisałem, na prośbę redakcji, o kodzie jaki Plus ma na zidentyfikowanie numeru karty... Od tego się zaczęło ;-) Ja nie postuluję trzymania się tematu innego niż wątek ;-)

Odpowiedz

128. wlo
0

2016-09-12 13:28:47

125 - no właśnie jak? Nie zadawaj mi pytań - bo jak na nie odpowiadam to też Ci to nie odpowiada... Co z Tobą chłopie jest?

Odpowiedz

127. wlo
0

2016-09-12 13:27:20

125 - to czemu mi zalecasz zajęcie się problemem? Sam fakt, ze używam Plusa? Chory jesteś? Jeśli regulamin promocji jest, to idź z tym do pierdzistoków z UOKiK. Ale nie do mnie. No chyba, że uwielbiasz trollować?

Odpowiedz

126. DanielR
0

2016-09-12 13:07:58

Problem polega na tym, że temat o którego tak ścisłe trzymanie postuluje wlo, dotyczy Play. Tym czasem wlo (już nie pierwszy raz zresztą) wali już któryś z rzędu post o Plusie. Po jakiego ...?!

Odpowiedz

125. ~pabloki
0

2016-09-12 12:57:22

wlo ale ja nie mam plusa to jak mam sie zająć. jednak skoro plus dokonał publicznego obiecania nagrody to powinien sie wywiązać. to nie trollowanie tylko podanie problemu który jest istotny.wogóle co to za frustracja ? i dlaczego ? niepokojace jest że używasz wulgaryzmów na okreslanie siebie. pewnie chciałeś być zabawny ale głupio to wyglada. ja nie jestem lekarzem by cos diagnozować. wygląda to istotnie troche jak hipokryzja gdy piszesz że nie interesuje taniej a jednak robisz taniej. no jak to nazwać ?a pytania mam czemu znów taki postotok poleciał?

Odpowiedz