DAJ CYNK

Play odświeżył internetowy BOK

13.01.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 9599

Ważne 8

2

Play uruchomił całkowicie odmienione Play24 (internetowy BOK), które od teraz jest zintegrowane ze stroną Play.pl. Oprócz zmian wizualnych, dodano nowe funkcje.

Play uruchomił całkowicie odmienione Play24 (internetowy BOK), które od teraz jest zintegrowane ze stroną Play.pl. Oprócz zmian wizualnych, dodano nowe funkcje.



Po zalogowaniu zobaczycie stronę podsumowującą wszystkie dane konta, a w menu u góry strony skróty do najważniejszych ustawień. Duże zmiany czekają "Zgłoszenia". Od teraz przed wysłaniem zapytania zobaczycie najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami - być może znajdziecie rozwiązanie sprawy bez wysyłania zgłoszenia? - napisał na blogu Marcin Gruszka, rzecznik operatora.

Źródło tekstu: blogplay.pl

Tagi: play play24
Komentarze
Zaloguj się
54. ~aladyn
1

2014-01-27 13:27:27

już działa

Odpowiedz

53. ~
-1

2014-01-15 05:28:37

jak to w play. Pochwalili się czymś czego nie mają jeszcze i dopiero będą robić testy. Po takich zagrywkach widać, że Play jest niepoważnym operatorem. Z Play niedługo nie będę już korzystał ponieważ przenoszę numer ale przyznaję, że Play24 mieli dobry i niepotrzebnie go zmieniają, bo będzie gorzej.

Odpowiedz

52. ~
-1

2014-01-15 00:03:38

czymkolwiek ta norma jest...

Odpowiedz

51. norwid
0

2014-01-14 17:21:51

Wpis M.Gruszki z dziś: Jak to bywa czasami przy większych wdrożeniach pojawiają się komplikacje. Bardzo przepraszam i mam nadzieję, że sytuacja wkrótce wróci do normy.

Odpowiedz

50. goral2099
0

2014-01-14 17:06:43

No właśnie, o co chodzi? Wszystko po staremu. Co poszło nie tak? Nieoczekiwana awaria czy zbyt wcześnie puszczone info?

Odpowiedz

49. ~zafir
0

2014-01-14 16:48:15

Nie widzężadnych zmian w PLAY24. Może ktoś mi to wyjaśni?

Odpowiedz

48. ~podejrzliwy konsument
1

2014-01-14 10:32:28

Internetowy BOK w heyah w porównaniu z BOK Play wygląda, jakby był sprzed 10 lat. Nawet nie przypominam sobie, by była możliwość w heyah sprawdzenia historii połączeń z całego okresu, nie wspominając już o prezentacji dostępnych usług - które zamiast opisu mają czasami komunikat informujący o szczegółach na... heyah.pl

Odpowiedz

47. ~Tyberiusz
0

2014-01-14 00:46:47

to jak z ich LTE jest ale nikt o nie widział, tylko o nim gadają...

Odpowiedz

46. ~
-2

2014-01-13 23:27:38

Czy coś w tej qrewskiej sieci działa dobrze od startu??

Odpowiedz

45. ~reboot
0

2014-01-13 23:16:55

Moim zdaniem nowy layout byłby lepszy, gdyby nie rozwijane menu. Ja w telefonie mam rysik i mi wykryje takie menu, gdy najadę na nie rysikiem, ale 95% (99% ??) ludzi nie ma rysika, więc ma problem z takim menu. PS. Uprzedzając pytanie - tak, jest apka P24, ale nie ma w niej możliwości wysyłania zgłoszenia, więc czasami trzeba skorzystać ze strony.

Odpowiedz

44. Talent
0

2014-01-13 23:16:07

Ja nie widzę żadnych zmian.

Odpowiedz

43. Pragmatyk
1

2014-01-13 21:56:06

@39 To raczej nie wiatry :) 3 miesiące (od początku posiadania minimax-a), po 2-3 razy na dobę mnie wywalało z nadajnika Orange ustawionego na sztywno w telefonie. Po powiadomieniu przez konsultanta o "zmianie konfiguracji" od 7 dni ani razu. To raczej nie przypadek. A to co oni zrobili, że to działa tak jak chcę to mnie nie obchodzi. Mnie obchodzi rezultat. Aczkolwiek ciekaw jestem, co kryje się za sformułowaniem "Zmiana Konfiguracji".

Odpowiedz

42. WitekT
2

2014-01-13 21:47:22

Jacek: czasem nie da się wdrożyć nowych funkcji w starym layoucie. Druga rzecz, to "heatmapa", czyli miejsca najbardziej klikalne, a do tego analiza ścieżek dojścia do danej funkcji i jej popularności. To, że dla Ciebie było proste, czytelne i intuicyjne, nie znaczy, że takie było dla wszystkich. :-)

Odpowiedz

41. ~Jacek
2

2014-01-13 21:43:45

Mnie zawsze zastanawia jedno, po co zmieniać coś co jest dobre, przejrzyste, intuicyjne i czytelne?

Odpowiedz