DAJ CYNK

Play: Magdalena Różczka i Kuba Wojewódzki w reklamach Formuły Unlimited

09.09.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 5429

Ważne 7

11

Ruszyła kampania promocyjna nowej oferty abonamentowej Play, planów Formuła Unlimited. W pierwszych dwóch reklamach pojawiają się Magdalena Różczka i Kuba Wojewódzki.

Ruszyła kampania promocyjna nowej oferty abonamentowej Play, planów Formuła Unlimited. W pierwszych dwóch reklamach pojawiają się Magdalena Różczka i Kuba Wojewódzki.

Formuła reklam nie zmieniła się - nadal obok celebrytów zobaczymy w nich sympatyczną parę sprzedawców:

<: F1408 :>



Zobacz: Play: nowe Formuły Unlimited i start LTE

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
36. ~
0

2013-09-14 16:03:23

Unlimited europa gdzie można za darmo odbierać połłączenia w europie do tego pełny nolimit rozmów i smsów w kraju wygląda ciekawie, niestety 20zł za internet to za dużo, zdecydowanie za dużo.... Zastanawia mnie tylko czy brać teraz tątaryfę czy w najbliższym czasie konkurencja pokaże nowe taryfy z darmowym odbieraniem rozmów za granicą?

Odpowiedz

34. ~
0

2013-09-11 01:49:19

@33, przygotuj się na jeszcze więcej.

Odpowiedz

33. ~eurochild
0

2013-09-10 23:04:24

Nie ma to jak jak odpowiednia ilość gwiazdek w reklamie. 29.99 plus sms, plus stacjonarne, plus pakiet internetowy. To ja pozostanę sobie przy swoich 34 miesięcznie z wliczonym pakietem i sms.

Odpowiedz

32. ~
0

2013-09-10 15:44:17

Ciekawe kiedy reklama dmuchanych nadajnikow lte zamiast choinki na swita ? hmmm dmuchany nadajnik za jedyne 9999zl rozmowa gratis i usmiech gruchy na hawajach

Odpowiedz

31. ~nie korzystam już
0

2013-09-10 12:45:36

zPlay odkąd go reklamuje celebrydzki wojewucki. Są lepsze sieci jak VIRGIN czy Lyca albo wRodzinie.

Odpowiedz

30. ~
0

2013-09-10 10:59:21

Szkoda, że nie podadzą ile z tych &quot;gwiazdeczek&quot; rzeczywiście korzysta z ich usług...

Odpowiedz

29. ~``
0

2013-09-10 10:58:40

@27 poniewaz, swiezo przedluzylem umowe na kolejne 24 miesiace

Odpowiedz

28. ~
1

2013-09-10 10:41:29

Nawet czarodziejska Różdżka nie im pomoże , może powinni zatrudnić Harrego Pottera :-)

Odpowiedz

27. ~
0

2013-09-10 10:17:27

@24, to dlaczego nie korzystasz? Może dlatego, że pracujesz w Play? :) Oferty idą wstecz, tzn. są coraz mniej korzystne.

Odpowiedz

23. ~Piotrek
0

2013-09-10 09:33:11

Nie ma jak chwalić się czymś co będzie za kilka miesięcy - 4G LTE 4 Mbit/s :P

Odpowiedz

22. ~
1

2013-09-10 09:23:47

Play jest na równi pochyłej. Wydaje im się, że idą do przodu i robią dobre oferty, podczas gdy tony komentarzy w Internecie pokazują jak niezadowoleni są użytkownicy. Internauci obnażają nieudolność tej sieci w dalszym budowaniu rynku, tymczasem oni w tym Play inwestują w głupawe reklamy, na które chyba tylko dziecko się nabierze. Zejdźcie na ziemię, ludzie z Taśmowej. Nie pijcie tyle kawy, bo wam osłabia wyższe procesy umysłowe...

Odpowiedz

21. ~
0

2013-09-10 08:39:12

20 a pisz sobie. Tylko się nie zdziw, że Ci odpiszą, żeś nie doczytał o tym orange. W zasadzie doczytałeś, hehe

Odpowiedz

20. ~
0

2013-09-10 08:34:37

Również piszę do UOKiK o reklamowaniu LTE, którego nie mają, i o nielimitowanych rozmowach do Orange, gdy stacjonarki są dodatkowo płatne.

Odpowiedz

19. ~
0

2013-09-10 08:22:21

zenujace sa te wszytkie reklamy play z celebrytami

Odpowiedz

17. ~Mario
0

2013-09-10 08:05:15

Różczka jest najbrzydszą aktorką w PL. Nie mogę na nią patrzeć. Zastanawia mnie, jak można powiedzieć o niej, że jest &quot;zjawiskowa&quot; (ktoś takie słowa wypowiedział o.O). Dzięki niej to jest anty-reklama Playa. Bleeeh...!!! :/

Odpowiedz