DAJ CYNK

Play: koniec Tidala w ofertach na kartę

25.01.2017

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 6671

Ważne 4

8

Rzecznik Play poinformował, że dostęp do serwisu muzycznego Tidal w ofertach na kartę został wyłączony.



Rzecznik Play poinformował, że dostęp do serwisu muzycznego Tidal w ofertach na kartę został wyłączony.

Klienci usług na kartę w sieci Play mogli do tej pory korzystać z serwisu Tidal za złotówkę dziennie. Klienci otrzymywali 24-godzinny dostęp do wersji Premium, a środki było pobierane z konta głównego numeru.

Od 25 stycznia Tidal Premium nie jest już dostępny w ofertach na kartę. Jak zapowiedział Marcin Gruszka, rzecznik operatora, usługa została wyłączona definitywnie i nie będzie już więcej dostępna.

Źródło tekstu: Play; wł

Tagi: play Tidal
Komentarze
Zaloguj się
43. LuiN
0

2017-01-26 13:50:28

@42, angstridden - ja tam go znałem (i korzystałem z niego) od chwili premiery jeszcze jako Wimp. Po zmianie w Tidala, jakoś tak już nie do końca mnie przekonywał. Był Deezer, ostatecznie zaś wylądowałem na Spotify i bardzo go sobie chwalę.

Odpowiedz

0

2017-01-26 13:48:27

@32 haha mam takie właśnie wrażenie, że u nas ludzie się o Tidal dowiedzieli tylko dlatego, że Beyonce tam płytę zamieściła :D i chyba na tym się popularność serwisu skończyła

Odpowiedz

41. ~muzyk
1

2017-01-26 13:24:05

I tak spotify lepszy i to za 20 zł miesięcznie.

Odpowiedz

40. ~x
0

2017-01-26 09:53:54

@39 Jeszcze nie ma oferty, a już strach ogarnia? :-) Nie martw się. Będzie dobrze.

Odpowiedz

39. ~krisso
0

2017-01-26 09:48:10

Tidal.bonusy.Internet wolny coraz lepiej w PLAJ za dużo w du.....zobaczymy co P GRUSZKA zaprezentuje do końca tygodni jaką mega OFERTĘ NA KARTĘ AŻ STRACH POMYŚLEĆ!!!!!

Odpowiedz

38. ~
0

2017-01-26 09:39:50

To oznacza, ze internet w Play zdycha. Sprawa wyglada bardzo ciekawie. Ktos tutaj niezle pogrywa. Najpierw przyciecie do 3 mbps, teraz wyciecie Tidala. Co wymysli ta "supersiec 5G" nastepne? Ograniczenie do 1 mbps?

Odpowiedz

37. ~Master Chief
1

2017-01-26 09:23:28

Żadna strata moim zdaniem, Tidal jest tworem muzyki popularnej, więc ciężko tam znaleźć coś ciekawego. A przecież wystarczy odpalić radio, tam na okrągło puszczają tą samą, "topową" muzykę, aż do wy**gania (nie chcę komuś śniadania obrzydzać).

Odpowiedz

0

2017-01-26 08:39:41

35). Takie jest moje zdanie, z którym nie musisz się zgadzać, a nie być kolejnym szukającym ze mną zwady.

Odpowiedz

35. ~x
1

2017-01-26 08:29:27

@34 Calm7 Masz jakiś problem z sobą, czy Ci płacą za wklejanie na różnych portalach tego samego "śmiesznego" komentarza?

Odpowiedz

-1

2017-01-26 07:39:28

plej czwartą najcenniejszą marką na rynku - haha - Niezłych bajeczek ten plej komuś naopowiadał, że takie bzdury poszły w świat...

Odpowiedz

33. ~Mateusz
1

2017-01-26 07:10:46

Poziom komentarzy to dno. Gimnazjum polecam wziąć się za odrabianie lekcji, a nie komentowanie.Wracając do tematu, to była nieopłacalna opcja, lepiej wziąć pakiet rodzinny w spotify na 6 osób i mamy darmową muzykę za 5zł/mies.

Odpowiedz

32. ~PZ
1

2017-01-26 01:33:20

no kto tak naprawdę z tego TIDALA korzystał -- Beyonce ;-)))) w playu to TÓRENTY

Odpowiedz

31. ~PKO
0

2017-01-26 00:26:22

Ale was boli ten play ,tylo dlaczego jak w nim nie jestescie,

Odpowiedz

30. ~
0

2017-01-25 21:43:48

Co to jest ten Tridal? Jakaś podróbka Spotify?

Odpowiedz

1

2017-01-25 21:11:13

Usługa promocyjna, więc nie dziwi odłączenie.

Odpowiedz