DAJ CYNK

Play głównym partnerem Polskiej Ligi Esportowej

17.03.2017

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 5717

Ważne 4

4

Polska Liga Esportowa pozyskała partnerów, którzy wesprą rozgrywki w dwie popularne gry CS:GO i League of Legends.Polska Liga Esportowa pozyskała partnerów, którzy wesprą rozgrywki w dwie popularne gry CS:GO i League of Legends. Głównym partnerem rozgrywek oraz transmisji został Play. Pozostałymi partnerami są także Asus, LG, Twitch oraz Sprite. Dzięki ich wsparciu pula nagród wynosi: 240 tys. zł.

Każda z lig będzie składać się z 8 zespołów, z których 5 zostanie zaproszonych, a 3 wyłonione w drodze kwalifikacji. W pierwszym etapie rozgrywek na oglądających czeka 28 meczów, każdy z nich grany w systemie BO2, czyli 2 mapy na grę.
Zwycięzca za wygraną otrzyma 3 punkty oraz 1200 zł, a za remis każdy z teamów po 1 punkcie oraz 600 zł. 4 najlepsze drużyny z największą liczbą punktów z fazy zasadniczej, przejdą do fazy play-off, gdzie zawalczą o nagrodę główną.

Aktualnie trwa selekcja i zapraszanie drużyn, a rozgrywki kwalifikacyjne wystartują w marcu. W kwietniu rozpocznie się sezon zasadniczy. Play-offy i finał planowane są na czerwiec. Relacje na żywo z meczów i inne materiały będzie można oglądać w serwisie twitch.tv

Play od ponad roku budujemy dedykowaną platformę #GamersGonnaPlay, w ramach której rozwijana jest oferta dla graczy. Przygotowane były m.in. specjalne edycje darmowych starterów sygnowane loginami i wizerunkami znanych Youtuberów zajmujących się tematyką gier komputerowych. W ofercie operatora są też dostępne mocne laptopy dla graczy.

Źródło tekstu: PLE, wł

Komentarze
Zaloguj się