DAJ CYNK

Pięć aplikacji na majówkę

30.04.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 8842

Ważne 4

2

W tym roku szykuje się nam deszczowa majówka. Mamy nadzieję, że zestawienie poniższych aplikacji osłodzi Wam nieco nieprzychylną aurę.

W tym roku szykuje się nam deszczowa majówka. Mamy nadzieję, że zestawienie poniższych aplikacji osłodzi Wam nieco nieprzychylną aurę.

Symmetrica

Symetrica to prosta ale bardzo wciągająca gra. Jednocześnie bawi i rozwija wyobraźnię. W grze liczą się dwie rzeczy: niebieskie kryształki i ich energia oraz zielone okręgi. Brzmi prosto? Przez pierwsze poziomy tak jest, później trzeba ruszyć głową. Gra jest darmowa.

Znajdziecie ją pod tym adresem.

<: F3086 :>

Kittens Game

Kotki. Stworzenia które zagarnęły sobie dużą część Internetu i nie zamierzają jej oddać. W tej grze ich ekspansja poszła dalej - założyły sobie wioskę, a my będziemy nadzorować jej rozwój. Zarządzanie kotkami, kotki wydobywające złoża, kotki odkrywające nowe technologie. Miau. I najważniejsze - brak reklam oraz mikropłatności. Tutaj uwaga, pomimo kociej tematyki, do czynienia mamy z grą, która niekoniecznie jest dla dzieci - to nie słodki symulator, lecz tekstowa gra ekonomiczna.



Gra kosztuje 4,79 zł, znajdziecie ją pod tym adresem.

Pacifica

Deszczowa pogoda może wpędzić nas w przygnębienie. Pacifica to aplikacja mająca na celu pomoc w przypadku depresji. Nie tylko pomaga diagnozować, stara się też zachęcać nas do pracy nad sobą (poprzez osiągnięcia i historię postępu) jak i wyciągać nas z samotności - można kontaktować się z innymi użytkownikami.

Darmową aplikację znajdziecie pod tym adresem.

<: F3087 :>

Horyzont Historii

Nie jest to typowa aplikacja - taka którą możemy pobrać na telefon. Stanowisko z nią znajduje się bowiem w Pałacu Kultury i Nauki, gdzie założymy gogle HTC Vive i przeniesiemy się do dawnej Warszawy. Średniowiecznej, nowożytnej lub tej z 1944 roku. Ale nie trzeba ograniczyć się do oglądania - twórcy przewidzieli też integrację ze środowiskiem.

Stanowiska z aplikacją są czynne codziennie od 10:00 do 20:00.

<: F3088 :>

Systweak Android Cleaner

A na koniec majówki przydałoby się odświeżyć i zoptymalizować działanie naszego telefonu. Na przykład poprzez lepsze gospodarowanie pamięcią. Aplikacja zawiera w sobie również moduł automatyczny który (całkowicie za nas) co jakiś czas poszuka zbędnych rzeczy zalegających nam w telefonie. I grzecznie zapyta czy się tego pozbyć.

Darmową aplikację znajdziecie pod tym adresem.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
35. LuiN
0

2017-05-01 14:37:47

@32, pabloki - Isand, który zajmuje się teraz wiadomościami weekendowymi, był drugi w procesie rekrutacji. Obiecałem Mu wtedy kontakt, gdy tylko pojawi się szansa na pisanie i dotrzymałem słowa. Decyzję Koali szanuję, widać inaczej wyobrażał sobie pracę w redakcji i tyle. A teraz już może wrócimy do tematu tekstu?

Odpowiedz

33. ~₩₩₩
-1

2017-05-01 14:29:02

LuiN, LuiN....... na POMOC!!!!!!!! Po co komu potrzebne @32 te wywody??????? Na POMOC...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

32. ~pabloki
0

2017-05-01 13:29:04

LuiN widzę że Koala dojrzałdo właściwej decyzji tylko nie do końca. powinien opuścic pokład . ograniczenie sie do pasywnych rzeczy :testy i feleietony( a był już jakiś felieton?) nie jest aktywną postawą jak wyszukiwanie newsów. człowiek pokonał rywali(ciekawe jak pokonał i czym) po czym po miesiącu stwierdza że sie nie nadaje do newsów. śmieszne . myślał że telepolis to jakiś blog ? bądzcie dalej kroniką telekomunikacji ale to nie dla Koali który ma świetny nick nie korespondujący z jego newsami.jak to jest że ten nowy weekendowy daje radę . pierwszy raz na telepolis czytałem lizod#pne komentarze na temat pracy redaktora bez odniesienia sie w nich do treści newsa. w mojej ocenie każdy ma wolność ale on jest po prostu zbyt pasywny w swojej twórczości.

Odpowiedz

31. ~123b9
0

2017-05-01 10:15:48

28@ jeśli przestaną tutaj pisać, to telepolis nie będzie atrakcjny. Napewno można ich też spotkać na CB Radio. Co do samego Calm7. to wpiszcie w wyszukiwarkę Google - ciekawe info.

Odpowiedz

30. ~calm
0

2017-05-01 10:11:25

25). Witek miał dość wycinania twoich spamowych komentarzy i uległ, Koala też długo nie wytrzymał kasując ciągle Calma7.

Odpowiedz

26. ~
0

2017-05-01 09:51:45

23). LuiN też nalegał.Jest tu całe grono czytelników żebyś wreszcie zmienił nick! do jasnej cholery!Bo nick Calm7= trollingtakie skojarzenia wszyscy czytelnicy mają.

Odpowiedz

0

2017-05-01 09:41:58

24). Z Witkiem to nie przeszło, więc i z Koala nie przejdzie, intrygancie.

Odpowiedz

24. ~
0

2017-05-01 09:35:06

Podobno Koala zrezygnowal przez Calm7?

Odpowiedz

0

2017-05-01 09:29:13

22). Poprawka: nalegasz.Jeden osobnik.

Odpowiedz

22. ~My, czytelnicy Telepolis
0

2017-05-01 09:22:25

at.21. Wypowowiadam się w imieniu wszystkich czytelników Telepolis, załóżyliśmy winokle, na swoje długie nosy, i stwierdzamy, że twój nick nadal nas w oczy razi.Calm7- dobra rada, zmień nick!Nalegamy.

Odpowiedz

0

2017-05-01 08:58:13

18). Znów pomówienia, a do mnie On nic nie ma, nawet o jedzeniu.

Odpowiedz

20. LuiN
0

2017-05-01 08:51:03

@12, Skądże - mógł publikować newsy w dowolnej ilości. Tylko tak, jak napisałem wyżej, nie jest to praca satysfakcjonująca dla każdego, a tracenie czasu na moderację (przynajmniej 1/5 dyżuru) życia nam nie ułatwia.

Odpowiedz

19. LuiN
0

2017-05-01 08:48:36

@14, I na tych fajnych artykułach, na kształt porównania iPhone/''ów 6 Plus i 7 Plus, teraz się skupi. Newsy to bardzo ciężka praca, gdy oprócz poszukiwań tematów i pilnowania skrzynki e-mailowej trzeba jeszcze uczestniczyć w dyskusji i kasować wpisy spamerów. Na przyszły tydzień zaplanowaliśmy z Michałem kolejne Jego publikacje.

Odpowiedz

18. ~calm
-1

2017-05-01 06:43:08

at.16. to ty tutaj za dużo Calmowałeś ( trollowałeś), kazałeś chłopakowi jeść liście eukaliptusa i chłopak nie wytrzymał presji.

Odpowiedz