DAJ CYNK

Pajacyki, czyli majtki Steve Jobs

05.02.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 2918

Ważne 1

2

Kamil Kürekçi zarejestrował w tureckim biurze patentowym markę Steve Jobs. Tylko czekać na majtki z kojarzącą się jednoznacznie metką.

Kamil Kürekçi zarejestrował w tureckim biurze patentowym markę Steve Jobs. Tylko czekać na majtki z kojarzącą się jednoznacznie metką.

Choć prawa patentowe do marki Steve Jobs zostały przyznane tureckiemu biznesmenowi jeszcze jesienią 2011 roku, zalewu markowej odzieży dla miłośników iProduktów póki co nie przeżywamy. Teraz, gdy informacja o zaskakującym patencie wypłynęła, będzie łatwiej o darmową reklamę.

Pomysłowy biznesmen liczy przede wszystkim na eksport swoich modnych ciuszków. Rozpoznawalna marka Steve Jobs miałaby ułatwić ogólnoświatową ekspansję.

Apple póki co nie zajęło stanowiska w sprawie. Znając jednak zwyczaje firmy - będzie walczyć do ostatniej metki.

Źródło tekstu: wł

Tagi: Pajacyki
Komentarze
Zaloguj się
12. ~W4Ready
0

2013-02-06 12:30:29

Jakoś nie mam zbyt wielkiego szacunku dla człowieka (SJ), którego marzeniem było, żeby użytkownicy iPhone/''a zmieniali go co roku na nowy. A ten biznesmen bardzo pomysłowy ;)

Odpowiedz

11. gsmpro
0

2013-02-06 11:14:15

@divhashmorex Apple może opatentować prostokąt, a komuś nie wolno opatentować nazwy "Steve Jobs"? A co to? Jakaś Święta Krowa? Nazywanie polaków nierobami, [...]to po prostu kur**two[...]. Całe szczęście że ten wychudzony pederasta w końcu zszedł z ziemskiego padołu, bo wysłuchiwanie że "wszystkie telefony tak mają" zaczynały już powodować odruchy wymiotne.

Odpowiedz

10. ~iTroll
0

2013-02-06 08:46:39

no i bardzo dobrze. Zauważyłem coraz częstsze uderzenia w apple ich własną bronią. Ludzie się po prostu uczą, skoro apple może zarabiać w ten sposób pieniądze, to dlaczego nie inni?

Odpowiedz

9. marrcus
2

2013-02-06 01:39:05

taa, w turcji to maja wylane na usa

Odpowiedz

8. ~r
1

2013-02-05 22:21:43

Dla mnie gacie mogą się nazywac nawet zan pol wtaroj, i tak kupuje tylko te w markecie po 3 zeta para.

Odpowiedz

7. ~Red
-1

2013-02-05 21:51:00

Puszczą turasa w skarpetkach ;) i tyle mu po marce zostanie.

Odpowiedz

6. ~
2

2013-02-05 21:50:19

to było do posta nr 2

Odpowiedz

5. ~
2

2013-02-05 21:49:04

Zajeżdża mi tu antypolonizmem...

Odpowiedz

4. radziun
2

2013-02-05 21:28:43

Gacie z Iphonem :P

Odpowiedz

2. Blank
-3

2013-02-05 20:38:25

"Znając jednak zwyczaje firmy - będzie walczyć do ostatniej metki." - i tym razem ciężko będzie się z nią nie zgodzić. Takie zachowanie tego "biznesmena" to po prostu kur**two. Aż dziw, że ten idiota nie jest z Polski, bo takie pomysły to często najmocniejsza strona polskich nierobów.

Odpowiedz