DAJ CYNK

Pajacyki, czyli jak zostać iDiotą

27.11.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 8833

Ważne 23

4

Żyjemy w czasach, gdy koncerny kuszą nas luksusowymi autami z mocnymi silnikami, którymi nigdy nie pojedziemy z pełną prędkością na drogach pełnych ograniczeń, mamy telewizję wypchaną po brzegi kanałami sportowymi, które oglądamy z wygodnej sofy i oczywiście niesamowicie drogie smartfony, które nadają się do wszystkiego, tylko nie do wykonywania rozmów.

Żyjemy w czasach, gdy koncerny kuszą nas luksusowymi autami z mocnymi silnikami, którymi nigdy nie pojedziemy z pełną prędkością na drogach pełnych ograniczeń, mamy telewizję wypchaną po brzegi kanałami sportowymi, które oglądamy z wygodnej sofy i oczywiście niesamowicie drogie smartfony, które nadają się do wszystkiego, tylko nie do wykonywania rozmów.

Tak rozpoczyna opis przezabawnej animacji iDiots, traktującej o magii Apple'a. Zdarzyło się Wam być takimi robocikami? Tak szczerze :-).



Źródło tekstu: BLR VFX, wł

Tagi: apple Pajacyki
Komentarze
Zaloguj się
54. ~
0

2013-11-28 18:14:24

źródło własne czyli przyznajesz że jesteś iDIOTA?

Odpowiedz

53. ~
1

2013-11-28 16:43:17

$49. A skąd wiesz czy są szczęśliwi? Zwykle w takich kręgach poniżej pewnego poziomu nie możesz zejść. Inaczej przestaniesz się liczyć. To jest wykładnik szczęścia? Żarty na bok.

Odpowiedz

52. ~
0

2013-11-28 16:39:50

Świetna satyra. Dotyczy to wszystkich dóbr materialnych, w które dajemy si ę wkręcać koncernom. Stare nam dobrze służy i jeszcze można nadal używać, a my już musimy mieć nowinkę za kasę z kosmosu. Ja się pytam po co?

Odpowiedz

51. ~T.Hunter
1

2013-11-28 14:45:39

@49 DOKŁADNIE! :D Z tym że niech nie dzielą się swoimi wypaczonymi żądzami z ludźmi, którzy mają własny charakter, rozum i gusta. Pisanie o tym jaka to marka nie jest cudowna, narzucanie własnego wyboru i gustów, tak samo opisywanie jak to się ubóstwia daną firmę, powoduje niechęć, złość i frustrację u pozostałych osób.

Odpowiedz

50. ~
1

2013-11-28 14:10:26

wlo, masz syna nieudacznika, niestety.

Odpowiedz

49. ~stophipokrytom
0

2013-11-28 14:08:25

Niektórzy sa zapatrzeni w Apple, niektórzy w Androidy, inni w Ferrari, jeszcze inni w drogie zegarki. Pomimo swych dziwactw są szczęśliwi ze swoim wyborem. Załosne jet dopiero to, że grupka frustratów komentując takie zachowania wierzy, że przez to zmieni świat. Już to raz pisałem, ale powtórzę. Wasze opinie do tych ludzi nigdy nie dotrą. Będziecie tkwić w opowiadaniu sobie swoich własnych przemysleń. Po cholerę tracić na to czas.

Odpowiedz

1

2013-11-28 13:27:58

iDiota nie płaci za produkt tylko za wizerunek stworzony działaniami marketingowymi. Ponoć wiara w cuda Apple wywodzi się z porzucenia wiary w Boga. Ludzie odeszli od religii a chcą w coś wierzyć to sobie wybrali marki. Apple oczywiście dolarami na marketing taką wiarę podsyca. Nie ma co się pastwić nad iDiotami bo psychoterapeuta może kosztować drożej niż iPhone a zdrowie bezcenne ;)

Odpowiedz

0

2013-11-28 12:48:57

Coś w tym jest. Na szczęście ja zmieniam telefony z większą fantazją i raczej są to duże przeskoki technologiczne, a nie kosmetyczne.

Odpowiedz

46. ~T.Hunter
0

2013-11-28 12:06:56

@45 Nick tu masz w 100% rację, tak się kończy jeżeli ktoś traktuje obcokrajową firmę jak swoją własną rodzinę. Naraża się po prostu na kpiny, krytykę i ośmieszenie...

Odpowiedz

45. ~Nick
1

2013-11-28 11:42:04

@43 - dokładnie tak samo to odbieram. Jak widzę jacy ludzie są posiadaczami srajfona, to w życiu bym nie chciał dołączyć do tej sekty i czuć się częścią taaaaakiej społeczności. Robi niedźwiedzią przysługę swoją postawą. Mnie tam ryba jakiej marki mam telefon, ale aby nie Apple - taki ma skutek Jego działalność tutaj.

Odpowiedz

44. ~Namakon
0

2013-11-28 11:32:11

Film niezły, przesłanie idealne, acz szkoda że tylko Ogryzka zaprezentowano skoro tak po prawdzie to dotyczyi Appla i Szajsunga i wszelkiej innej maści sprzętów "tylko dla iDiotów" :)

Odpowiedz

43. ~T.Hunter
1

2013-11-28 11:27:24

Applefan musi być strasznym przeciwnikiem firmy Apple że tak mocno swoimi komentarzami zniechęca do niej czytelników Telepolis, z każdym Black PR-em, którego stosuje na tym portalu ludzie coraz bardziej zniechęcają się do firmy Apple. Im więcej "ochów" i "achów" w stronę Apple tym bardziej uzyskuje odwrotny do zamierzonego cel.

Odpowiedz

42. ~Nick
1

2013-11-28 11:02:08

Rozumiem że mają specjalny i tylko dla nich produkowany plastik? Krzem? Śrubki czy może specjalną linie produkcyjne podzespołów które wychodzą z tych samych fabryk? No chyba tylko dlatego inni za swoje urządzenia chcą 4x mniej pieniędzy. Dlatego też słowo fan jest tak blisko fanatyka, a nie ma nic gorszego niż fanatyzm na tym świecie.

Odpowiedz

41. applefan_
0

2013-11-28 09:57:15

@40 jak na razie w iP5S podzespoły są najlepsze na rynku więc to konkurencja nie jest warta swojej ceny.

Odpowiedz

40. ~Nick
1

2013-11-28 09:19:35

Applefan - prawda w oczy kole? Wszystkich to po części i w jakimś stopniu dotyczny, co nie zmienia faktu, że fanów jabłka najbardziej, bo stosunek ceny do jakości i podzespołów... piękna bańka PRowska. Niestety Jobs/''a już nie ma i spadek po nim będzie sukcesywnie z czasem się rozpłynniał.

Odpowiedz