DAJ CYNK

Pajacyki, czyli jak nie kraść produktów Apple'a [wideo]

19.09.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 4885

Ważne 0

0

Pomysł był świetny: wjechać w sklep Apple'a szybkim BMW, złapać co się da i odjechać. Co mogło nie wyjść? Wszystko.

Pomysł był świetny: wjechać w sklep Apple'a szybkim BMW, złapać co się da i odjechać. Co mogło nie wyjść? Wszystko.



Sprawcy nietypowego napadu popełnili wiele błędów. Na wyborze auta począwszy. Warty od 40 do 60 tys. BMW X5 SUV zdecydowanie nie powinien być używany podczas przebijania się przez szyby, a już na pewno nie podczas ucieczki przez dodatkową kurtynę przeciwwłamaniową.

Jeszcze głupszy był wybór łupów. iPhone'y 4S tuż przed premierą iPhone'a 5? Serio? A przecież tuż obok stały nowe MacBooki Pro... Najbardziej jednak błyskotliwe jest zostawienie na miejscu "zbrodni" tablicy rejestracyjnej. Ech... Zobaczcie to zresztą sami:



Znalezienie auta i właściciela nie było trudne. Złodzieje zirytowani uszkodzonymi oponami porzucili samochód niedaleko sklepu. Właściciela auta policja ujęła niedaleko centrum handlowego - dziwnym trafem miał w kieszeni klucze do swojego BMW i na siłę nie odpierał zarzutów policji.

Źródło tekstu: huffingtonpost, wł

Komentarze
Zaloguj się
16. ~
0

2012-09-21 14:26:17

Po prostu trzeba mieć nas...ane we łbie.

Odpowiedz

15. wlo
0

2012-09-20 17:52:39

8. ~Play4you - owszem, już przeczytałem ;-) Jenak mogę mieć swoją opinię o mieszkańcach części kontynentu północnoamerykańskiego? O przeciętnym Polaku też mam swoją opinię, nie raz tutaj wyrażaną ;-) Podobnie o przeciętnym Nicmcu czy Francuzie.

Odpowiedz

14. ~apple fan-boj
0

2012-09-20 11:33:05

Rzeczywiście amerykanie są "normalni". http://tiny.pl/hnx5s

Odpowiedz

13. ~
-1

2012-09-20 09:42:01

Jak dla mnie to nie jest zadne bmw x5 ale stara trojka warta w usa z 500 usd.

Odpowiedz

0

2012-09-19 22:08:22

Jasny gwint... Goście nie zdążyli wyhamować i zapłacić... Wielka afera...

Odpowiedz

11. ~r
0

2012-09-19 21:30:15

zostawienie tablicy na miejscu nie jest głupie. Zważywszy że auto pewnie jest kradzione przejmowanie się tablicą byłoby dopiero głupie.

Odpowiedz

2012-09-19 21:25:07

No cóż... głupich nie sieją

Odpowiedz

9. get
0

2012-09-19 21:11:14

Teraz już wiemy gdzie się podział _applefan z telepolis :)

Odpowiedz

8. ~Play4you
0

2012-09-19 21:08:49

wlo - intelygęcie, czemu rzucasz stereotypami? Idiotyzm idiotyzmem, ale u nas jakby idioci zrobili napad _szybkim BMW_ to byłoby to zapewne 25-letnie e36 po agro-tuningu. Widzisz różnicę? A przy okazji: przeczytaj sobie książkę o Hameryce: http://www.polskieradio.pl/10/483/Artykul/686283,Walkuski-USA-to -sensowny-kraj

Odpowiedz

7. wlo
2

2012-09-19 20:36:40

To w Ameryce się zdarzyło? Jakoś mnie nie dziwi - tam debilizm jest standardem a idiota to niewielki odsetek społeczności. Geniusze do nich z Europy zjeżdżają...

Odpowiedz

6. Hose
3

2012-09-19 20:27:56

Mistrzostwo świata, to pewnie był jakiś zagorzały applefan ;-)

Odpowiedz

5. ~...
3

2012-09-19 20:20:26

Kolejny przykład marketingu dla idiotów...

Odpowiedz

4. ~Paweł
4

2012-09-19 20:13:35

Żeby tak zniszczyć sklep. Żal.

Odpowiedz

3. Mila89
7

2012-09-19 20:11:38

Dla sklepu to zadne straty... podniosą cene Iphonów o 100$ i McBookow o 400$ na sztuce, fanboje i tak kupią i się straty wyrównają :)

Odpowiedz

2. freq
5

2012-09-19 20:10:34

@1-czy to obala glowny agrument fanboyow apple mowiacy o tym, ze ktos nie ma tyle kasy aby go kupic??

Odpowiedz