DAJ CYNK

Outlook pozwoli dodawać i edytować kontakty na urządzeniach z Androidem i iOS

06.06.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 5231

Ważne 1

1

Na urządzeniach z iOS już można, a na smartfonach z Androidem wkrótce będzie można dodawać i edytować kontakty w usłudze Outlook.com i Office 365.



Na urządzeniach z iOS już można, a na smartfonach z Androidem wkrótce będzie można dodawać i edytować kontakty w usłudze Outlook.com i Office 365.

Dostępna dla systemów Android i iOS aplikacja Microsoft Outlook pozwala na wygodne korzystanie z usługi Outlook.com i Office 365. O ile jednak część pocztowa aplikacji nie ma żadnych ograniczeń, o tyle kontakty można było tylko odczytać, ewentualnie zintegrować je z bardziej z telefonem tak, abyśmy mogli zobaczyć, kto do nas dzwoni.

Na szczęście Microsoft rozumie niedoskonałości swoich aplikacji na inne, niż Windows, systemy operacyjne i stara się im zaradzić. Odświeżony Microsoft Outlook już pozwala użytkownikom systemu iOS na dodawania i edytowanie kontaktów wewnątrz aplikacji, natomiast wersja dla systemu Android uzyska tę funkcjonalność już niedługo.

Odświeżeniu uległ także interfejs aplikacji. Dodatkowo, jeśli klikniemy dowolne imię w wiadomości, otrzymamy dostęp do wszystkich danych kontaktowych z nim związanych - numeru telefonu, adresu e-mail, identyfikatora Skype oraz zdjęcia kontaktu.

Źródło tekstu: Microsoft, wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~
0

2017-06-07 16:02:25

No, no, co za osiagniecie!

Odpowiedz

11. ~Seb
0

2017-06-07 09:37:08

@10. Przesiadłem się z WM na Androida i nie żałuję. Oczywiscie apki MS które używałem na WM mam na andku. A i z sentymentem spoglądam na moją L930. No cóż, taka polotyka MS. Przecież Apple od dawna wprowadzając "nowości", robi wielkie halo z tego co w androidzie jest standardem.

Odpowiedz

10. mikkel
0

2017-06-07 09:16:02

No właśnie o to chodzi, MS robi wielkie halo że umożliwi coś co dla mnie jako użytkownika andka jest oczywiste od lat. Strach pomyśleć jakie ograniczenia maja użytkownicy Windowsa mobilnego.

Odpowiedz

9. ~Seb
0

2017-06-07 08:53:15

Wy czytajcie ze zrozumieniem. Jest napisane, że w aplikacji nie da się edytować kontaktów.

Odpowiedz

8. ~Ja
0

2017-06-06 20:47:48

To to jeszcze istnieje?

Odpowiedz

7. mikkel
0

2017-06-06 20:03:17

"Na szczęście Microsoft rozumie niedoskonałości swoich aplikacji na inne, niż Windows, systemy operacyjne i stara się im zaradzić"Buahahaha, no wielkie szczęście.

Odpowiedz

6. mikkel
0

2017-06-06 20:01:57

Użytkownicy windowsa mobilnego mogą naprawdę czuć się jak wybrańcy, czyli tacy co posiadają system rozwijający się lata świetlne za konkurencją.

Odpowiedz

5. mikkel
0

2017-06-06 19:58:28

Ja też od dawna mam spięte kontakty na dwóch telefonach z andkiem i wystarczy że wprowadzę zmianę na jednym i wszystko się synchronizuje. Włącznie z kontaktami mam kalendarz, pocztę i przypomnienia więc nie kumam tego niusa.czyzby MS chwalił się tym co na andku już od dawna funkcjonuje i działa i to jest dla każdego oczywiste?Chyba tak, to jest w ich stylu. Niedługo pewnie odkryją że można w kontakcie zapisać adres osoby.

Odpowiedz

4. Rogi
0

2017-06-06 19:01:24

Ja mam normalnie podpięte kontakty z Outlooka bez apki i czy to na iOS, czy Androidzie to po prostu działa w obie strony.

Odpowiedz

3. ~
0

2017-06-06 18:24:59

Jak tu grzecznie i cicho bez czerwonego Calma7 i żadnych kłótni, oby tak dalej:)

Odpowiedz