DAJ CYNK

Orange - poznajcie lepszą aplikację Mój Orange

03.08.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 6216

Ważne 9

5

Mój Orange, aplikacja do zarządzania numerami w pomarańczowej sieci, doczekała się aktualizacji.

Mój Orange, aplikacja do zarządzania numerami w pomarańczowej sieci, doczekała się aktualizacji.



Obok nowego wyglądu, aplikacja oferuje nowe funkcje. Wśród nich jest możliwość połączenia się z Biurem Obsługi z pominięciem IVR (menu głosowego), podgląd rozliczenia faktury i możliwość jej opłacenia online, zrealizowanie doładowania i test działania łącza w przypadku Neostrady.

Aplikacja w wersji 3.0 jest na razie dostępna dla użytkowników Androida. Dla posiadaczy urządzeń z iOS i Windows Phone będzie dostępna w ciągu najbliższych tygodni.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
39. ~
0

2016-03-20 17:18:54

Ta aplikacja jest do d..

Odpowiedz

38. ~
0

2015-08-04 20:33:03

@37 a bydło z fleja i tak Cię zminusuje :)

Odpowiedz

37. ~MiMiMiM
2

2015-08-04 17:00:39

Muszę chyba obronić tą rdzę jeśli chodzi o zasięg. Byłem na wakacjach na mazurach w Kruklankach, ośrodek w lesie a net z pakietu wakacyjnego śmigał w 3g ponad 13Mbit przy pobieraniu nieco gorzej przy wysyłaniu. Gdy jadę w góry cały czas lte/3g. Dzieci oglądają YouTube i śmiga. Owszem zdarzają się miejsca o gorszym sygnale, ale jest ich bardzo mało. Tym co narzekają polecam najpierw spróbować. Mobilnie nie potrzeba 70Mbit, starczy by wszystko śmigało bez zacięć.

Odpowiedz

36. ~Drakainen
-1

2015-08-04 14:16:01

W chwili obecnej Klienci w aplikacji mobilnej widzą losowe dane na stanie konta i pakietów. Pozostałe funkcjonalności aplikacji mobilnej działają prawidłowo.Przewidywany termin usunięcia awarii: 19:39

Odpowiedz

35. ~kriss
-1

2015-08-04 14:09:34

Aplikacja nie działa.Niby nowa a już przepraszają bo niby ulepszają

Odpowiedz

34. ~2+2
-2

2015-08-04 11:34:49

@33. Masz racje. Tu fachowcy nie przychodza- tylko pseudo znawcy jak Ty.

Odpowiedz

33. ~
-1

2015-08-04 11:28:22

Widzę że wypowiadają się tutaj sami pseudo znawcy którzy nie mają najmniejszego pojęcia o czym piszą.

Odpowiedz

32. ~
1

2015-08-04 11:10:26

poza tym pełny zasięg to może być tylko 500m od nadajnika, dalej już spada. Wyjedź gdzieś dalej. Masz dzieciaku wakacje to zobaczysz, że twoja rdza nie ma idealnego zasięgu i wielu miejscach masz tylko 2G.

Odpowiedz

31. ~
2

2015-08-04 11:03:30

@28jesteś idiotą czy udajesz? Uważasz, że Orange ma wszędzie zasięg LTE? To spróbuj 5 km od nadajnika Orange przetestować LTE. Zasięg zniknie już po 2 km. Taka to cała zardzewiała sieć haha ;-)

Odpowiedz

30. ~
-2

2015-08-04 10:43:09

Do pakietu wakacyjnego 6gb będzie ;)

Odpowiedz

2

2015-08-04 10:24:52

28).to duże prędkości łapiesz, ho hooo

Odpowiedz

28. ~
-2

2015-08-04 10:21:30

@20 upload 2Mb i czy się chwalisz pętsku z fleja, ja na zasięgu orange (niestety u nas szczątkowych zasięgów nie ma - zawsze pełny, orange to nie flej) upload mam 19Mb/s a download 25 :D

Odpowiedz

27. wlo
-2

2015-08-04 09:52:11

26 - niech zrobią... Może będzie o czym non stop pisać ;-) A co do nowej planowanej na Bóg jedyny wie kiedy strony Plej, wystarczy chyba, że 2 tygodnie temu już napisali?

Odpowiedz

26. ~
3

2015-08-04 09:41:10

O tym, że PLAY robi nową stronę to nie pisza tylko Orange :P Przypadkiem wylogowując się z PLAY24 wczytala mi się ta stronak. Według mnie duzo, duzo lepsza niz obecna. Zobaczcie:

Odpowiedz

25. ~zone
3

2015-08-04 08:30:34

@23. Bo oni nie wiedza ze pomiar Ookla bedzie inny a uzywana przegladarka moze byc b.wolna i bedzie.co innego. Jak sie uzywa kilku. przegladarek to kazda ma inna predkosc. Na jednej idzie ok a na innej b.zle.

Odpowiedz