DAJ CYNK

Opera Reborn 3 - słynna przeglądarka zaktualizowana o portfel kryptowalut

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 5502

Nie sposób odmówić norweskiemu Opera Software nieszablonowego podejścia do kwestii rozwijania swojego produktu - przeglądarki internetowej Opera. Najnowsza wersja wprowadza między innymi portfel kryptowalut.

Opera Reborn 3 (pod taką nazwą została wydana Opera w wersji 60) wprowadza jako pierwsza portfel kryptowalut. Możemy zatem dokonywać transakcji z poziomu samej przeglądarki. Program synchronizuje się z portfelem w mobilnej Operze na Androida. Użytkownika ma stałą kontrolę nad kluczami do swojego portfela, które nie opuszczają urządzenia mobilnego.

Zobacz: #jestnaswiecej Fundacja Orange walczy z hejtem w sieci

Autoryzacja transakcji odbywa się za pomocą funkcji jaką smartfon identyfikuje użytkownika (rozpoznawanie twarzy lub odcisk palca). Portfel kryptowalut dostępny w wersji na Androida (Opera Touch) zostanie wkrótce udostępniony również posiadaczom urządzeń z iOS. Opera Reborn 3 jest już dostępna dla użytkowników macOS, Windows oraz Linuksa.

Zobacz: Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 246 zł

Przy okazji do przeglądarki Opera 60 dodano nowe motywy: jasny i ciemny. Nawiązują one do techniki fotografii high- i low-key. To tzw. wysoki i niski klucz, który minimalizuje lub maksymalizuje ilość światła na zdjęciu, przy jednoczesnym zachowaniu kontrastu. Wygląd pozbawiono linii dzielących poszczególne obszary, co redukuje i tak już mocno 'przebodźcowany' mózg.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: informacja prasowa

Źródło tekstu: informacja prasowa

Przewiń w dół do następnego wpisu