DAJ CYNK

Opera mini w Samsungu Gear S

07.10.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3133

Ważne 1

1

Opera mini jest pierwszą przeglądarką internetową, jaka zostanie oddana do dyspozycji użytkowników Samsunga Gear S.

Opera mini jest pierwszą przeglądarką internetową, jaka zostanie oddana do dyspozycji użytkowników Samsunga Gear S.

Opera odpowiednio dostosowała swoją mobilną wersję przeglądarki tak, aby używanie jej na ekranie zegarka było możliwie najwygodniejsze. Przyciski zostały odpowiednio powiększone i rozlokowane. Przeglądarka będzie posiadała specjalną stronę Smart Page, na której będą wyświetlane najważniejsze informacje z wybranych serwisów społecznościowych i serwisów informacyjnych. W aplikacji nie zabraknie również tryby incognito.

Będąc lekką, a zarazem potężną przeglądarką, Opera jest pionierem w umożliwianiu przeglądania Internetu za pomocą różnych urządzeń, takich jak konsole do gier, telefony VOIP, a teraz również zegarki - powiedział Lars Boilesen, prezes Opery.
Jesteśmy podekscytowani, że Opera Mini będzie pierwszą przeglądarką dla użytkowników Samsunga Gear S - dodaje Boilesen.

Operę mini będzie można pobrać za darmo z Samsung Apps.

Zobacz: Samsung Gear S - Tizen i 3G w zegarku

Źródło tekstu: Opera; wł

Komentarze
Zaloguj się
15. ~Spokój7
0

2014-10-07 17:12:48

Kogoś tu nieźle porypało i na pewno nie mnie

Odpowiedz

14. ~I
0

2014-10-07 13:40:30

Czekałem na tę funkcję, szkoda że brak kamery (w pierwszym Gear/''ze była całkiem przyzwoita). Chcę ten zegarek (mam LG-GD910 i Android Watch) ale nie mam Samsunga S3/4/5 aby go aktywować. Mimo iż jestem w ekosystemie Apple, Gear S bardziej mnie kusi niż Apple Watch (póki co).

Odpowiedz

13. ~barnaba pierwszy
0

2014-10-07 12:21:01

klony , same klony i replikanty tu. matko co sie dzieje

Odpowiedz

12. Lover
0

2014-10-07 12:19:30

ad 7. Tylko, że akurat Gear S jest w zasadzie samodzielnym urządzeniem (sick! jak można w ogóle o czymś takim mówić w kwestii zegarka....)Dla mnie opcja ciekawa. Cały czas czekam nad zegarkiem biegowym z 3g, który będzie wytrzymywał dłużej niż 3 dni...

Odpowiedz

11. ~kos
0

2014-10-07 12:15:28

@7 niekoniecznie... Gear S jest autonomiczny z własną karta 3G, więc nie koniecnie telefon musi być w pobliżu. Sens i celowość takiego rozwiązania to już inna bajka.

Odpowiedz

10. vonski
0

2014-10-07 12:15:08

@7: nie, właśnie Gear S nie wymaga telefonu, bo ma slot na kartę SIM i może Ci służyć właśnie ZAMIAST telefonu. Mi się sam pomysł bardzo spodobał, bo jest sporo sytuacji gdzie muszę wziąć telefon, choć na 99% nie będę go używać (trening, rower czy choćby wieczorem do knajpy na piwo). I wtedy takie urządzenie sprawdziłoby się znakomicie. Ale Gear S średnio mi się podoba, bo duży wygięty ekran powoduje konieczność wykręcania ręki żeby go obsłużyć, a wyświetlacz jest za słaby do wygodnego używania go na słońcu

Odpowiedz

8. ~
1

2014-10-07 11:38:39

A dodają do tego lupę?

Odpowiedz

7. Travel
1

2014-10-07 11:35:55

bez sensu... po co w zegarku opera ? kto będzie z tego korzystać ? skoro telefon jest integralną częścią zegarka to automatycznie posiadając na ręce zegarek telefon jest gdzieś w pobliżu. Wątpię aby ktoś chodził w samym zegarku bez tele..

Odpowiedz

6. vonski
0

2014-10-07 09:39:32

@5: to jest AMOLED, ale przez te wygięcie nie daje rady.

Odpowiedz

5. ~nalar
1

2014-10-07 09:22:01

Mogliby zamiast lcd zastosować e-ink. Czytelny w słońcu i bateria dłużej by działała. Filmów chyba na tym nikt nie ogląda.

Odpowiedz

2

2014-10-07 09:16:32

@2 Było, ale miałeś guziki pod ekranem, tu trzeba trafić w wyświetlane ;) .

Odpowiedz

3. vonski
0

2014-10-07 09:07:29

Oczywiście pod warunkiem, że będziemy akurat we wnętrzu, i to najlepiej wieczorem, bo na dworze na tym wyświetlaczu guzik widać. Sprawdzone osobiście...

Odpowiedz

2. ~
0

2014-10-07 08:57:36

kiedyś 2" na wyswietlaczu telefonu było super:)

Odpowiedz

1. ~Sk.
2

2014-10-07 08:55:34

Jakoś nie widzę przeglądania internetu na tych - ile to ma cali - dwa?

Odpowiedz