DAJ CYNK

Opera Mini w finalnej wersji dla Windows Phone

11.06.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3329

Ważne 7

2

Po kilku miesiącach testowania przez użytkowników wersji beta, Opera Mini w wersji stabilnej jest już dostępna dla urządzeń z Windows Phone.

Po kilku miesiącach testowania przez użytkowników wersji beta, Opera Mini w wersji stabilnej jest już dostępna dla urządzeń z Windows Phone.

Jak informuje producent przeglądarki, funkcje Opery Mini zostały poprawione według uwag użytkowników, którzy przesyłali je w ciągu ostatnich miesięcy beta testów. Przeglądarka daje teraz większą możliwość kontroli ilości zaoszczędzonych danych, prezentując dzienne, tygodniowe i miesięczne raporty dotyczące zużycia danych. Oprócz tego poprawiony został menadżer pobierania plików oraz oznaczanie stron jako ulubionych i zapisywanie zakładek.

Opera zapowiada, że wypuszczenie stabilnej wersji przeglądarki nie oznacza końca prac nad nią. W najbliższych miesiącach mają być przygotowywane kolejne aktualizacje, które poprawią funkcjonowanie przeglądarki i dodadzą do niej nowe funkcjonalności.

Operę Mini można pobrać TYM ADRESEM.

Źródło tekstu: Opera

Komentarze
Zaloguj się
19. ~
0

2015-06-12 10:01:10

nie wiem jaka to wersja - bo ostatnio MINI jest w 2 (na androida) - jedna normalna i funkcjonalna - druga którą usilnie wciskaja, jakas lokalizowana polska i badziewiasta, na której niczego nie da sie znaleźć (np, poznikały... zkaładki!!!)

Odpowiedz

18. ~PLEB
0

2015-06-11 21:56:58

Z dwojga złego wolałbym już kupić Lumię 532 zamiast 435.

Odpowiedz

17. ~tragedia
0

2015-06-11 21:22:38

Niby juz finalna,a dalej chodzi tragicznie. Nie oferuje nic więcej niż IE a jest na oko o połowę wolniejsza. IE na L1320 to naprawdę rewelacja i nic jej do tej pory ne pobiło...

Odpowiedz

16. ~ty
0

2015-06-11 19:56:59

~PLEB, nie taki miałem zamiar pisania , tylko to moja propozycja. Sam mam ten model. i jest ok.

Odpowiedz

15. ~r
1

2015-06-11 18:57:02

Dobrze o niej świadczy. Pewnie zbiera ci na drogiego iponga :D

Odpowiedz

14. ~PLEB
1

2015-06-11 16:54:40

No właśnie, Lumie są teraz bardzo tanie. To nie świadczy najlepiej o mojej mamie

Odpowiedz

13. ~Ty
0

2015-06-11 16:43:03

~PLEB , to wydatek żedu 300 zł za lumie 435 ds.

Odpowiedz

12. ~PLEB
1

2015-06-11 16:17:46

Zainstalowałbym, ale nie mam smartfona z WP, bo mi mama nie chce kupić :(

Odpowiedz

11. ~frasag
0

2015-06-11 15:50:52

UC Browser też radzi sobie całkiem dobrze na 8.1

Odpowiedz

10. ~ja
-1

2015-06-11 15:46:59

Ja wole jednak systemową. Internet explorer. I tu tez jest funkcja na komórki i do oszczędzania danych. Mialem opcje beta i nie chce wracać.

Odpowiedz

9. ~Calm7
0

2015-06-11 14:13:21

super śmiga;-D

Odpowiedz

8. ~Calm7
0

2015-06-11 14:07:32

Nareszcie będę pisać z opery mini;-D

Odpowiedz

7. ~~
0

2015-06-11 13:37:30

~Dużo jej brakuje w porównaniu do wersji z androida. Nie jest tak lekka, trochę ociężała. Renderowanie stron jest gorsze. Dziwnie skaluje strony.

Odpowiedz

6. a_lex
0

2015-06-11 13:06:47

Ale chyba pojawiła się niedawno wyższa wesja na Javę?

Odpowiedz

5. ~frasag
0

2015-06-11 12:55:20

A czy jest już wersja PL?

Odpowiedz