DAJ CYNK

Nowy serwis T-Mobile Usługi Bankowe

26.04.2017

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 6307

Ważne 2

5

T-Mobile Usługi Bankowe, czyli wspólny projekt Alior Banku i T-Mobile, udostępnił klientom nowy serwis transakcyjny.



T-Mobile Usługi Bankowe, czyli wspólny projekt Alior Banku i T-Mobile, udostępnił klientom nowy serwis transakcyjny.

Wygląd nowego systemu i sposób nawigacji jest spójny z udostępnioną w ubiegłym roku aplikacją mobilną. Dzięki temu klienci mogą korzystać z rozwiązania w sposób intuicyjny, bez względu na to czy będą korzystać na komputerze, tablecie czy smartfonie. Serwis został wykonany w technologii Responsive Web Design (RWD), czyli będzie swój wygląd dostosowywał do urządzenia i jego rozdzielczości ekranu..

Ekran główny automatycznie dostosowuje się do potrzeb użytkownika i prezentuje dane w zależności od liczby posiadanych przez użytkownika produktów. Najważniejsze funkcje są w zasięgu ręki. Podręczny guzik, znany z aplikacji Google'a, daje dostęp do najczęściej wykorzystywanych operacji. Natomiast moduł powiadomień umożliwia otrzymywanie informacji o wybranych zdarzeniach na telefon, np. informacje o przelewach przychodzących.
Nowy system umożliwia też wykonywanie przelewów grupowych, taki koszyk. Udogodnieniem jest też zaawansowana wyszukiwarka, która pozwala na szybkie znalezienie nie tylko transakcji czy odbiorcy, ale też szablonów, wiadomości i funkcji systemu.

Bank zachwala także najwyższy poziom bezpieczeństwa. Metodę dwuskładnikowej autoryzacji można wykorzystać nie tylko do wykonywania przelewów, ale także do logowania do bankowości internetowej. Działa to tak, że po podaniu hasła, należy potwierdzić tożsamość przy użyciu aplikacji mobilnej. Nie trzeba pamiętać też indywidualnego identyfikatora liczbowego. Użytkownik może zastąpić go własna frazą/aliasem.

Trochę o nowym systemie można dowiedzieć się z poniższego filmu.


Źródło tekstu: T-Mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
50. ~mirekb
0

2017-04-30 22:26:19

tak jak i 1 fon mi nie starczy tak 1 konto i karta to malo..na nest bank nie narzekam..po tym co bylo z plusbankiem i wyciekiem danych nawet za darmo bym nie chcial a systemy tm w aliorze to jak miboa,nowe sprawdze

Odpowiedz

49. ~Oli
0

2017-04-29 14:41:23

Zmiany, poza wyglądem, na gorsze. Zniknęła funkcja przelewów z szablonu na pulpicie - bardzo szybkie przelewy do zaufanych odbiorców, wystarczyły dwa kliknięcia. Sam pulpit jest niefunkcjonalny, nie można dostosować co jest na nim wyświetlane, w starym serwisie była możliwość personalizacji i ustawienia skrótów.

Odpowiedz

48. wlo
0

2017-04-29 12:25:59

Patrax - nie będę z Tobą dyskutował. Sensu nie ma. Masz darmowe konto w darmowym banku! Najlepszym banku w tym kraju. Zadziwiające, ze to nie jest największy bank...

Odpowiedz

47. Patrax
0

2017-04-28 23:46:27

@wlo albo udajesz głupa albo po prostu trollujesz. Ktoś kto jest za granicą i nie chce płacić za Polskie konto jest to bardzo dobre rozwiązanie albo jakiś emeryt który ma 700 zł emerytury miesięcznie już takich warunków jak wpływy na konto nie będzie spełniał."Nie wiem skąd masz dziwne informacje o tych prowizjach i opłatach?" są dostępne w tabeli opłat i prowizji :) "Wszystkie (WSZYSTKIE) bankomaty za darmo. Weź emocje opanuj, bo nie wiesz co czytasz i bzdury powtarzasz. " owszem są wszystkie wypłaty za darmo ze wszystkich bankomatów w całej Polsce, więc przestań pieprzyć takie głupoty jak przedszkolak."A propos wpływów... Podasz mi punkt taryfy gdzie jest mowa o tych 800 złotych?" wszystko jest opisane na stronie plus banku "Deklarowana miesięczna kwota wpływu na Konto LIDER wynosi 800 zł. "

Odpowiedz

46. wlo
0

2017-04-28 09:56:31

A propos wpływów... Podasz mi punkt taryfy gdzie jest mowa o tych 800 złotych?

Odpowiedz

45. wlo
0

2017-04-28 09:55:03

Patrax - masz problem...Jak nie masz płatności, wpływów... Po cholerę Ci rachunek w banku? Ja ma go po to, żeby pieniędzy przy sobie nie nosić. 500 zł miesięcznie - śmieszna kwota w sumie. Wpływy trzeba mieć? Jak bym nie miał to konta bym nie potrzebował - już mówiłem.Nie wiem skąd masz dziwne informacje o tych prowizjach i opłatach?Prowadzenie rachunku jest za darmo, 9 zł (a nie 7 czy 2) za kartę, jeśli nie zapłacisz 500 zł.Wszystkie (WSZYSTKIE) bankomaty za darmo. Weź emocje opanuj, bo nie wiesz co czytasz i bzdury powtarzasz. Ukryte opłaty? Są w tabelach - jawnych ;-)A ja powtórzę - nie ma "darmowych banków". To, ze ktoś nie płaci za korzystanie z rachunku, to tylko indywidualna sprawa. Mi Plus Bank dopłaca - jeśli tak podchodzić do sprawy.

Odpowiedz

44. ~hmmm
0

2017-04-27 16:21:47

41@ Chyba czytać nie potrafisz ze zrozumieniem albo celowo grasz głupa... idziesz do bankomatu który ci pasuje i wkładasz kartę a jeżeli bankomat ją odrzuca to pocierasz pasek magnetyczny tej karty niekoniecznie o spodnie może być folia od reklamówki i chip na karcie i ponownie wkładasz do bankomatu.Ja nigdzie nie każę ci szukać innych bankomatów, nie nad interpretuj. i nie wymyślaj.Metoda z folią na pasku magnetycznym sprawdza się też na czytnikach kart w terminalach przy płaceniu, bo czasami bywają z tym problemy tj nie wszystkie karty da się sczytać bez problemu z paska magnetycznego albo z chipa i trzeba użyć nietypowych metod.Dzwonienie na infolinie nic ci nie da chyba że chcesz wymienić kartę na nową bo i tak bank nic ci więcej nie pomoże.

Odpowiedz

43. Patrax
0

2017-04-27 11:58:08

Może i Nest banku są polecenia zapłaty płatne ale Zdefiniowanie zlecenia stałego / modyfikacja / odwołanie są bezpłatne

Odpowiedz

42. Patrax
0

2017-04-27 11:54:48

@40 jeszcze jakiś drugorzędnych opłat się dopatrzyłeś czy tylko to? Za podstawowe czynności Nest bank nie pobiera opłat.Zdaję mi się że w twoim Plus banku jest opłata za konto 7 zł i 2 zł za kartę można tych opłat uniknąć robiąc transakcje bezgotówkowe na min. 500 zł w dodatku trzeba mieć wpływy na konto min. 800 zł. Ja w Nest banku nie muszę spełniać tych durnych warunków bo opłata za konto, kartę, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, wpłatomaty Euronet, wypłaty gotówki cashback, przelewy przez internet do ZUS i US, przelewy przez internet do innych banków i Andrpid Pay mam za bezwarunkowe zero. Jeśli się mam szukać dziury w całym to Plus Bank za te podstawowe czynności pobiera opłaty m.in. wypłata gotówki poza bankomat Euronet to koszt 3 zł, wpłata gotówki we wplatmotach euronet to koszt 5 zł, wypłata gotówki cashback to koszt 1 zł, przelew przez internet do ZUS i US to koszt 2,50 zł, przelewy przez internet do innych banków to koszt 0,50 zł, Zdefiniowanie zlecenia stałego to koszt 2 zł / modyfikacja zlecenia stałęgo 5 zł / odwołanie zlecenia stałego 5 zł. Plus Bank nie posiada również android pay oraz przelewów natychmiastowych w systemie elixir. Jak widać twój Plus Bank nie ma wcale darmowe konta bo ma masę ukrytych opłat.W Nest banku się tego nie dopatrzysz. W przeciwieństwie do innych banków gdzie nie unikniesz prowizji – rachunek bankowy NEST Konto ma opłaty, których na szczęście w większości możesz uniknąć bo one są drugorzędne z których na co dzień się nie korzysta: Zmiana PIN w bankomatach BZ WBK to koszt 5 zł, miesięczny domyślny wyciąg z konta dostajesz na adres e-mail za 0 zł. Nie polecam zlecania zmiany na wyciągi papierowe, gdyż ich koszt to 5 zł, saldo sprawdzaj bezpłatnie logując się na konto albo poprzez aplikację mobilną. Sprawdzenie salda w bankomacie BZ WBK to koszt 5 zł. modyfikacja polecenia zapłaty i odwołanie to koszt 5

Odpowiedz

41. ~''''zadowolony'''' klient
0

2017-04-27 11:35:56

@31 Czyli idąc Twoim tokiem rozumowania: powinienem wyszukiwać bankomaty Euronetu w sąsiednich miastach, pocierać kartę o spodnie i patrzeć, czy jej nie wyrzuci :D Zawsze mnie zastanawiało czemu ludzie np. w autobusach miejskich pocierają monety o gumowy element wystający z biletomatu :D Teraz już wiem - to magia! Nie liczy się to, że kieszonka przeznaczona na dany nominał może być zapchana drobniakami i dlatego nie przyjmuje określonych wielkości. Trzeba stać, pocierać, patrzeć się jak debil na automat i wkurzać czekającą resztę.

Odpowiedz

40. wlo
0

2017-04-27 08:58:26

Patrax - już Ci mówiłem. Jeśli tak patrzeć, to konta w dwóch bankach jakich używam też są darmowe. A w jednym mi dopłacają nawet.Polecenie zapłaty - darmo. Ale modyfikacja i odwołanie - już darmo nie jest. Takie to darmowe konto masz.

Odpowiedz

39. ~NoNo
0

2017-04-27 08:57:41

@ 33Tutaj masz szczegóły

Odpowiedz

38. Patrax
0

2017-04-27 08:50:40

@36 ja widziałem tabelę opłat i prowizji Nest Banku i jakoś za konto nic nie muszę płacić, najwyraźniej ty pieprzysz trzy po trzy bo ja tam opłat za konto się nie doczytałem

Odpowiedz

37. wlo
0

2017-04-27 08:15:55

Jeśli patrzeć na problem tak jak Wy patrzycie, to KAŻDY bank ma jakieś darmowe konto.

Odpowiedz