DAJ CYNK

Nowy serwis T-Mobile Usługi Bankowe

26.04.2017

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 6494

Ważne 2

5

T-Mobile Usługi Bankowe, czyli wspólny projekt Alior Banku i T-Mobile, udostępnił klientom nowy serwis transakcyjny.T-Mobile Usługi Bankowe, czyli wspólny projekt Alior Banku i T-Mobile, udostępnił klientom nowy serwis transakcyjny.

Wygląd nowego systemu i sposób nawigacji jest spójny z udostępnioną w ubiegłym roku aplikacją mobilną. Dzięki temu klienci mogą korzystać z rozwiązania w sposób intuicyjny, bez względu na to czy będą korzystać na komputerze, tablecie czy smartfonie. Serwis został wykonany w technologii Responsive Web Design (RWD), czyli będzie swój wygląd dostosowywał do urządzenia i jego rozdzielczości ekranu..

Ekran główny automatycznie dostosowuje się do potrzeb użytkownika i prezentuje dane w zależności od liczby posiadanych przez użytkownika produktów. Najważniejsze funkcje są w zasięgu ręki. Podręczny guzik, znany z aplikacji Google'a, daje dostęp do najczęściej wykorzystywanych operacji. Natomiast moduł powiadomień umożliwia otrzymywanie informacji o wybranych zdarzeniach na telefon, np. informacje o przelewach przychodzących.
Nowy system umożliwia też wykonywanie przelewów grupowych, taki koszyk. Udogodnieniem jest też zaawansowana wyszukiwarka, która pozwala na szybkie znalezienie nie tylko transakcji czy odbiorcy, ale też szablonów, wiadomości i funkcji systemu.

Bank zachwala także najwyższy poziom bezpieczeństwa. Metodę dwuskładnikowej autoryzacji można wykorzystać nie tylko do wykonywania przelewów, ale także do logowania do bankowości internetowej. Działa to tak, że po podaniu hasła, należy potwierdzić tożsamość przy użyciu aplikacji mobilnej. Nie trzeba pamiętać też indywidualnego identyfikatora liczbowego. Użytkownik może zastąpić go własna frazą/aliasem.

Trochę o nowym systemie można dowiedzieć się z poniższego filmu.


Źródło tekstu: T-Mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się