DAJ CYNK

Nowy Mój Orange. Pomarańczowy operator zachęca do testowania i dzielenia się wrażeniami

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 24143

Nowy Mój Orange

Z aplikacji Mój Orange korzysta już 1,5 mln klientów pomarańczowego operatora, który przypomina o możliwości testowania nowej wersji tego narzędzia. Dzięki niemu można samodzielnie i bezpłatnie zarządzać usługami, sprawdzić wykorzystanie minut i pakietu internetowego, ceny usług oraz faktury i płatności. Znajdziemy tam także szczegóły połączeń, zawartych umów i kupionych usług.

Orange Polska wciąż pracuje nad nową wersją aplikacji mobilnej dla swoich klientów. Nowy Mój Orange uwzględnia niektóre ich komentarze oraz sugestie i może być testowany przez każdego chętnego. Aplikacja ma nowy wygląd, jest lekka i przejrzysta - przynajmniej tak twierdzi pomarańczowy operator. Jeśli ktoś ma więcej usług sieci Orange, nie musi się przełączać, żeby je zobaczyć. Dla wygody wszystko umieszczone zostało w jednym miejscu. Kolejną zmianą jest ułatwienie logowania. Do nowej aplikacji zalogujemy się tak samo, jak na swoje konto na stronie www, a loginem będzie ten sam adres e-mail. Nie trzeba zapamiętywać kolejnych haseł.

Zobacz: Problemy ze Spotify w Orange na kartę, również w Orange Flex
Zobacz: Pół miliona klientów w Telewizji Orange i odkodowany dostęp do kanałów

Nowy Mój Orange beta screeny

Aplikacja Mój Orange w nowym wydaniu to w przyszłości nie tylko usługi, obsługa i płatności. Będzie tu również sklep z telefonami, tabletami i akcesoriami. I jeszcze niespodzianka. W zakładce „Dla Ciebie” będzie można znaleźć specjalne zniżki i promocje.

Wersja beta aplikacji jest dostępna pod tym adresem. Swoje opinie i uwagi na temat nowej aplikacji Mój Orange można wysyłać e-mailem na adres aplikacjamojorange@orange.com.

Zobacz: Głuche Telefony 2019 - nominacje Czytelników
Zobacz: Microsoft kończy wsparcie dla Windowsa 10 Mobile

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu