DAJ CYNK

Nowy blog Orange i podsumowanie 5-ciu lat

10.12.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 4884

Ważne 5

5

Orange wystartował z nowym blogiem. Wraz z nową stroną ekipa Orange podsumowuje ostatnie 5 lat.

Orange wystartował z nowym blogiem, Wraz z nową stroną ekipa Orange podsumowuje ostatnie 5 lat.

Jak wyglądają statystyki?

  • ekipa składająca się z 18 blogerów, w 55% pochodzi z Marsa, a tylko w 45% z Wenus. Wspólnie mają 625 lat. W życiu 62% z nich kieruje się sercem, a 38% rozumem.
  • najbardziej rozpisany był rzecznik, którego blog wygenerował 34% treści,
  • pojawiło się 3625 postów,
  • ekipa nakręciła ponad 35 godzin materiału wideo,
  • czytelnicy dodali 160324 komentarzy,
  • uszczęśliwiono nagrodami 450 osób biorących w konkursach,
  • blog odwiedza miesięcznie prawie 100 tys. czytelników.




Źródło tekstu: Orange, wł

Tagi: orange serwis
Komentarze
Zaloguj się
18. ~TonySter
0

2013-12-11 21:39:05

Przerost formy nad treścią... 18 blogerów i jeszcze pewnie drugie tyle osób nic nie wnoszących... W tej Instytucji zawsze był zdecydowany przerost zatrudnienia :()

Odpowiedz

17. ~baboso
0

2013-12-11 11:44:50

Jedyne czym tak naprawdę mogą się pochwalić to niesławny lipdub Orange

Odpowiedz

16. ~klient
0

2013-12-11 11:21:40

Z czym mi się kojarzy Orange? Tylko z rotacją pracowników w salonach - idziesz po jakimś czasie i widzisz znów nowe twarze.

Odpowiedz

15. ~Red
0

2013-12-11 11:09:25

Blog, blogerzy śmiech na sali. Skoro biorą za to kasę to nie blogerzy a klakierzy :) Kolejne narzędzie pomarańczowej propagandy.

Odpowiedz

14. ~pablo_ck
0

2013-12-11 07:36:00

Po wprowadzeniu niewielkich zmian Blog Orange będzie bardzo fajnym miejscem dyskusji :)

Odpowiedz

13. ~
0

2013-12-11 05:04:53

W życiu tam nie byłem. Niepotrzebna mi tuba propagandowa.

Odpowiedz

12. ~
0

2013-12-11 02:34:38

Mnie śmieszy to że niektórzy idioci dają się nabrać na to "utrzymywanie społecznej więzi", którym mamią ich takie firemki jak orang. Udzielać się na blogu firmy to jak srać na fecesbooku.

Odpowiedz

11. ~
0

2013-12-10 22:53:04

...dodano 153 i pół tandetnych klipów w tym takie "superprodukcje" jak "akademia q jakości"...

Odpowiedz

10. ~pabloki
0

2013-12-10 22:02:48

mi też sie nie podoba ale żadko tam zaglądam.teraz to troche taka nędza, poprzednio było biednie i prosto ale czytelnie a dziś słabo.

Odpowiedz

9. ~
0

2013-12-10 21:51:29

Zapomnieli o statystyce krzywdzenia pracowników; powinni załączyć informację ilu pracowników wywalili na bruk pozostawiając ich na pastwę losu.

Odpowiedz

8. ~
0

2013-12-10 21:44:27

A dzie link do tego nowego bloga?

Odpowiedz

7. ~PanDan
0

2013-12-10 21:37:04

Mi również nie podoba się nowa odsłona bloga (blogów) Orange. Poprzednio, mimo, że nie idealnie to było to poukładane bardziej logicznie i przejrzyście. Teraz na stronie głównej bloga Orange panuje... hmm... zamieszanie, chaos, zagmatwanie - takie określenie przychodzą na myśl w pierwszej kolejności po jej otwarciu. Z kolei po kliknięciu na sub-blog rzecznika Wojtka rażą: przesyt bieli pomieszany z szarzyzną oraz delikatnie mówiąc nieatrakcyjna czcionka zgromadzonych tam wpisów, która na dodatek wygląda tak jakby była nieco rozmazana.

Odpowiedz

6. ~
0

2013-12-10 21:27:51

@5 - to powiedz misiu czego ludzie oczekują od telekomu? Porównaj sytuację dziś, z tą sprzed pięciu lat. Wiele się zmieniło, płacimy znacznie mniej. Nie z dobrej woli operatorów, a ze zwykłych rynkowych przemian. Tanie jak barszcz taryfy bez limitu, znacznie więcej transferu danych we wszystkich ofertach, LTE, tańsza Neostrada itd. Rynek się zmienia. Owszem, do Orange mogę postwić zarzut, że jakość im spada, ale to już raczej sprawa cebulackiego klienta, który pobiegnie tam gdzie ma taniej i nie ważne, że sieć zapchana i z roamingu krajowego wykopują...

Odpowiedz

5. ~kamil
0

2013-12-10 21:24:37

podsumowanie tylko potwierdziło, że nie jest to sieć z planety Ziemia i nigdy nie zrozumie czego ludzie oczekują od telekoma :D :D :D

Odpowiedz

4. ~Calm7
0

2013-12-10 21:00:38

Mi się nie podoba nowa odsłona. Działa mi dużo wolniej, strona otwiera się dziwacznie, i przestała być czytelna.

Odpowiedz