DAJ CYNK

Nowości w aplikacji mobilnej PeoPay

08.01.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 1736

Ważne 0

1

Bank Pekao S.A. rozwija aplikację bankowości mobilnej PeoPay. Wśród nowości pozwalających lepiej zarządzać inwestycjami i domowym budżetem znalazł się kalendarz płatności oraz dostęp do informacji o posiadanych rachunkach maklerskich.Bank Pekao S.A. rozwija aplikację bankowości mobilnej PeoPay. Wśród nowości pozwalających lepiej zarządzać inwestycjami i domowym budżetem znalazł się kalendarz płatności oraz dostęp do informacji o posiadanych rachunkach maklerskich.

Wśród nowych funkcji znalazł się przydatny w planowaniu wydatków - kalendarz płatności. Dzięki niemu, klient w łatwy sposób sprawdzi jakie rachunki (zlecenia stałe) ma do zapłacenia w najbliższym czasie i ile pieniędzy będzie potrzebował. Po wybraniu w menu ikonki "kalendarz płatności", na jednym ekranie zobaczy w jakich terminach płaci za czynsz, prąd, gaz czy spłaca kartę, a także kwoty poszczególnych wydatków i ich sumę w miesiącu czy innym wybranym okresie.

Kolejną nowością jest dostęp do informacji o posiadanych rachunkach inwestycyjnych w Domu Maklerskim Pekao. Teraz, poprzez aplikację PeoPay, klient uzyska podstawowe informacje o rachunkach inwestycyjnych (m.in. dacie otwarcia, właścicielach i pełnomocnikach oraz statusie posiadanych usług), przejrzy posiadane aktywa na rynku polskim i rynkach zagranicznych (w podziale na grupy instrumentów wraz z ich wyceną), oraz będzie mieć dostęp do szczegółowych informacji dotyczących posiadanych instrumentów finansowych. W aplikacji zleci również przelanie środków z lub na rachunek inwestycyjny.

Dodatkowo, część transakcyjna została uzupełniona o możliwość wykonywania przelewów zagranicznych.

Źródło tekstu: Pekao

Komentarze
Zaloguj się
0

2018-01-08 15:00:42

Przede wszystkim proszę wprowadzić przelewy natychmiastowe, bo wstyd aby drugi bank w Polsce nie miał tej usługi. Dużo mniejsze banki już ją posiadają. Poza tym zamiast rozbudowywać swoją platformę może warto byłoby pomyśleć o Bliku. Już koło 10 banków korzysta z tej usługi i moim zdaniem jest lepsza niż blik. Mimo, że Pekao SA jest drugim bankiem w Polsce, to ilość bankomatów jest przerażająco niska. W wielu miejscowościach, gdzie PKO BP SA ma po 2-3 bankomaty Pekao SA ma 1. Jako przykład podam znane miejscowości jak Września czy Gniezno. Nie wyobrażam sobie jeździć przez całe miasto do bankomatu.

Odpowiedz

1. mpiter
-1

2018-01-08 13:03:28

To PeoPay jeszcze istnieje? Ostatnio jak byłem w PeKaO, to pani mi pociskała tą aplikację, w taki sposób jakby to był blik i android pay.

Odpowiedz