DAJ CYNK

Nowe bezprzewodowe słuchawki Plantronics BackBeat GO 3

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3084

Plantronics, wprowadza na rynek nowe douszne słuchawki BackBeat GO 3. Jak to w słuchawkach, bezprzewodowa konstrukcja zapewnić ma odtwarzanie wysokiej jakości dzięków.

Plantronics, wprowadza na rynek nowe douszne słuchawki BackBeat GO 3. Jak to w słuchawkach, bezprzewodowa konstrukcja zapewnić ma odtwarzanie wysokiej jakości dzięków.Dzięki specjalnej powłoce, słuchawki odporne są na wilgoć i pot, dzięki czemu można korzystać z nich podczas ćwiczeń fizycznych oraz niekorzystnych warunków pogodowych. Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, oprócz odtwarzania muzyki pozwalają, na wybieranie utworów, regulację głośności, aktywację Siri lub Google Now, a także na odbieranie połączeń telefonicznych.

Wbudowany akumulator według producenta pozwala na odtwarzanie muzyki do 6,5 godziny. Dodatkowo, możliwość ładowania przez opcjonalny pokrowiec, zapewni dodatkowe 13 godzin działania.

BackBeat GO 3 będą dostępne w dwóch kolorach: czarny oraz szara miedź. Dostępne mają być w czerwcu w cenie 440 zł. Wersja z etui umożliwiającym ładowanie słuchawek kosztować będzie 570 zł.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Plantronics, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu