DAJ CYNK

Nowa wersja aplikacji ipla. Już ponad milion pobrań

23.01.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3627

Ważne 2

2

W Google Play pojawiła się nowa odsłona bijącej rekordy popularności aplikacji ipla dla systemu Android. Wkrótce po niej udostępniona zostanie nowa wersja dla systemu iOS.

W Google Play pojawiła się nowa odsłona bijącej rekordy popularności aplikacji ipla dla systemu Android. Wkrótce po niej udostępniona zostanie nowa wersja dla systemu iOS.

Nowe aplikacje ipla na urządzenia iPhone, iPad oraz smartfony i tablety działające na platformie Android zyskają nowy biały wygląd i odświeżony system nawigacji ułatwiający korzystanie z rozbudowywanej oferty treści, w tym transmisji na żywo.

Ipla, licząca według najnowszej fali badania Megapanel PBI/Gemius ponad 2,5 miliona użytkowników, bije rekordy popularności wśród aplikacji mobilnych umożliwiających oglądanie treści wideo. Już milion razy pobrano aplikację na system Android, co czyni iplę najpopularniejszą aplikacją wideo i drugą najpopularniejszą Polską aplikacją w sklepie Google Play.

Rola urządzeń mobilnych w całej strategii ipla stale rośnie. Łącznie już 40% ruchu w ipla generują użytkownicy innych platform niż komputery, czyli urządzenia mobilne i SmartTV.

Nowe aplikacje mobilne oferują nie tylko odświeżoną szatę graficzną, lecz także umożliwiają pełniejsze korzystanie z możliwości, jakie daje ipla, w tym oglądanie ponad 20 kanałów telewizyjnych na żywo czy dokonanie płatności za dostęp do pojedynczego materiału nadawanego na żywo w systemie PPV. W ramach rozbudowy oferty programowej ipla, w ostatnich tygodniach w aplikacjach mobilnych pojawiły się nowe sportowe kanały telewizji linearnej - Eurosport HD i Eurosport2 HD - uzupełniające obok Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra, Polsatu Sport News i Fightboxu gamę stacji sportowych dostępnych w pakiecie iplaSPORT.

Widzowie ipla za pomocą aplikacji mobilnych mogą także oglądać seriale Telewizji Polsat i Telewizji Polskiej, z którymi rozszerzono zakres współpracy w ramach długoterminowych umów.

Źródło tekstu: ipla

Tagi: ipla
Komentarze
Zaloguj się
5. ~kanatol
0

2013-01-25 13:22:09

Iplę ma Cyfrowy Polsat - parę miesięcy temu czytałem wywiad w którym zapowiadano jej wyprowadzenie na prostą - pod pieczą dobrze zarządzanej firmy Ipla stanęła na nogi

Odpowiedz

4. ~Rodrigo
0

2013-01-24 23:44:05

Ja korzystam w laptopku z ipli i działa bez zarzutu. Szczerze, to niewiele mnie interesują opinie w internecie. Na takich opiniach można się tylko ostro przejechać, więc ich radzę nie słuchać. Sami sprawdźcie, a potem oceniajcie.

Odpowiedz

3. ~Kwestusz
0

2013-01-24 23:18:36

To jest tzw. choroba wieku dziecięcego. Ipla świetnie działa w dekoderach polsatu i na laptopach i z pewnością na urządzeniach mobilnych zacznie dobrze pracować.

Odpowiedz

2. ~
0

2013-01-23 20:16:04

to smiecowata aplickaja gdzie za wszytko - na przyklad widomosci trzeba placic. TVN player jest lepszy bo newsy ma za free!

Odpowiedz

1. ~jojo
0

2013-01-23 15:25:30

Hehehe - poczytajcie sobie Szanowna Redakcjo komentarze użytkowników zamieszczone pod tą aplikacją na Google Play, to przestaniecie wypisywać te ... "ochy" i "achy" odnośnie wspomnianej aplikacji "ipla". Absolutna większość komentarzy związanych z (cytuję) "nową odsłoną bijącej rekordy popularności aplikacji ipla dla systemu Android" jest ... NEGATYWNA. Potwierdza się więc - jak w większości przypadków - że poprawianie dobrego, może skończyć się tylko ... popsuciem tego, co się już sprawdziło.

Odpowiedz