DAJ CYNK

Nowa bankowość internetowa i mobilna w Alior Banku

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 9071

Alior Bank zaprasza pierwszą grupę klientów indywidualnych do korzystania z nowej odsłony bankowości internetowej i mobilnej. W drugiej połowie roku nowa wersja będzie dostępna dla wszystkich klientów indywidualnych oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.Alior Bank zaprasza pierwszą grupę klientów indywidualnych do korzystania z nowej odsłony bankowości internetowej i mobilnej. W drugiej połowie roku nowa wersja będzie dostępna dla wszystkich klientów indywidualnych oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Zgodnie z naszym strategicznym podejściem, chcemy przeprowadzić klientów Alior Banku do świata cyfrowego w sposób przyjazny i bezpieczny. Dlatego zdecydowaliśmy się na upublicznienie nowych wersji systemów w kilku etapach, pozostawiając klientom równolegle dostęp do starszych wersji systemów. Zachęcamy do zapoznania się z nowymi rozwiązaniami, gdyż dają one dostęp do szeregu innowacji. Największe zmiany zaszły w aplikacji mobilnej, w której wdrożyliśmy m.in. nową, wygodniejszą metodę logowania, płatności zbliżeniowe oraz opcję skanowania rachunków w procesie przegotowywania płatności - powiedziała Celina Waleśkiewicz, Wiceprezes Zarządu Alior Banku.

Z nowych aplikacji od ponad miesiąca korzystają już pracownicy banku, do których dołączyła dziś pierwsza grupa klientów indywidualnych. Będziemy wsłuchiwać się w ich opinie oraz sugestie i korzystać z nich w trakcie dalszych prac rozwojowych - dodała Celina Waleśkiewicz.

Nowe wersje systemów mają ułatwić wykonywanie najczęstszych operacji, takich jak sprawdzanie salda i wykonywanie różnych transakcji płatniczych. Saldo będzie prezentowane bez konieczności logowania, kwotowo lub procentowo w odniesieniu do ustalonej przez klienta kwoty. Do historii operacji na koncie dodano funkcjonalną wyszukiwarkę.

Aplikacja mobilna obsługuje płatności zbliżeniowe HCE. Nową funkcją jest skanowanie faktur, które pozwala szybko opłacać rachunki. Użytkownicy systemu Blik mogą robić przelewy na telefon, bez konieczności podawania numeru rachunku odbiorcy. Wersja aplikacji na iOS pozwala logować się przy pomocy odcisku palca, wersja na Androida zabezpieczona jest kodem PIN.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Alior Bank

Przewiń w dół do następnego wpisu