DAJ CYNK

Nokia ma nowe mapy - Here

13.11.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 8

Ważne 0

0

Były Mapy Ovi, potem Nokia Mapy, teraz usługi nawigacyjne Nokii nazywają się Here. Here to więcej niż tylko wyszukiwanie adresów, bądź obliczanie tras z punktu A do B. To żywe, zapierające dech w piersiach miejsca, pełne historii, wspomnień i możliwości - zapewnia Nokia.

Były Mapy Ovi, potem Nokia Mapy, teraz usługi nawigacyjne Nokii nazywają się Here. Here to więcej niż tylko wyszukiwanie adresów, bądź obliczanie tras z punktu A do B. To żywe, zapierające dech w piersiach miejsca, pełne historii, wspomnień i możliwości - zapewnia Nokia.Wśród nowości znalazła się funkcja Kolekcje, pozwalająca na zapisywanie i udostępnianie miejsc. Niezależnie od używanej platformy i urządzenia listę lokalizacji ma się zawsze ze sobą.

Trójwymiarowe plany miast nabrały kształtów i mogą teraz z łatwością konkurować pod względem dokładności z mapami Google'a. Dzięki edytorowi map sami możemy nanosić nowe drogi czy edytować obecne.

W dalszym ciągu dostajemy sieci transportu publicznego i rozkłady, możliwość planowania tras pieszych, samochodem lub środkami transportu publicznego, sugestie miejsc do odkrycia i zbadania, jak i aktualne informacje drogowe.

Działanie Here sprawdzić można pod tym adresem.

Źródło tekstu: Nokia, wł

Komentarze
Zaloguj się