DAJ CYNK

Ninja Spinki Challenges - nowa gra dla wymagających

26.01.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 16

Ważne 2

3

Twórca popularnej gry Flappy Bird powraca z nową grą na urządzenia mobile - Ninja Spinki Challenges.Twórca popularnej gry Flappy Bird powraca z nową grą na urządzenia mobile - Ninja Spinki Challenges.

Pamiętacie jeszcze Flappy Bird? Niewinnie, wręcz prymitywnie wyglądającą grę mobilną z 2013 roku, przez którą niejedna osoba miała ochotę sprawdzić wytrzymałość swojego smartfonu w kontaktcie ze ścianą. Zadaniem gracza było, poprzez dotykanie ekranu, utrzymywanie lecącego ptaka na takim pułapie, aby był on w stanie omijać pojawiające się przeszkody. Banał? Tylko na filmach na YouTube.

<: F2932 :>

Ninja Spinki Challenges też jest grą zręcznościową, która polega na omijaniu elementów na ekranie. W każdej planszy tytułowy Ninja musi omijać poruszające się po ekranie elementy - skaczące zwierzęta, czy też przemieszczające w różnych płaszczyznach obiekty. Gra wygląda niewinnie, zupełnie jak Flappy Bird, ale zdecydowanie nie jest prostym wyzwaniem i też potrafi porządnie zdenerwować przy kolejnej porażce.Gra jest dostępna za darmo na urządzenia z Androidem i iOS.

Pobierz Ninja Spinki Challenges na urządzenie z Google Play
Pobierz Ninja Spinki Challenges na urządzenie z AppStore

Źródło tekstu: venturebeat; wł

Komentarze
Zaloguj się