DAJ CYNK

Netflix na tydzień za 7 zł - czy tyle wystarczy by nadrobić seriale?

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 25770

Netflix kontynuuje testy nowych rozwiązań abonamentowych. Tym razem wybrani użytkownicy serwisu mają możliwość wykupienia abonamentu na tydzień.

Abonament na tydzień

Testy są obecnie przeprowadzane w Indiach. Obok standardowych abonamentów miesięcznych można tam teraz wykupić abonament na tydzień. Koszt takiego rozwiązania waha się od 125 do 200 rupii, czyli od 7 do 11 zł. Ceny są niskie jak na polskie realia, ale trzeba pamiętać, że to wynika ze specyfiki rynku. Indie mają też tanie abonamenty miesięcznie, które kosztują 500 rupii, czyli 27 zł.

Zobacz: Netflix wyłącza wsparcie dla Apple AirPlay. Google Cast działa bez zarzutu

Tygodniowy abonament może być ciekawym rozwiązaniem. To wystarczająco dużo czasu aby obejrzeć sezon (lub trzy) wybranego serialu, albo też można w ten sposób zapewnić sobie rozrywkę podczas kilkudniowej choroby.

Zobacz: Netflix Polska znowu coś testuje. Tym razem brak okresu testowego

Istnieje już abonament mobilny

W Indiach od marca jest też testowany abonament mobilny, który pozwala na oglądanie treści wyłącznie na urządzeniach przenośnych. Koszt takiego rozwiązania to ok 13 zł. To również opcja, która mogłaby przyjąć się w Polsce. Wiele osób ogląda filmy głównie na smartfonach.

Zobacz: Netflix czasem testuje coś dobrego - plan mobilny za 13,66 zł

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: press.pl; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu