DAJ CYNK

Najnowsza aktualizacja oprogramowania dla Galaxy Note8 wprowadza tryb Super Slow-Motion

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 5896

Możliwość nagrywania wideo z szybkością 960 klatek na sekundę pojawiła się w smartfonach Samsunga wraz z premierą modeli Galaxy S9 i S9+. Najnowsza aktualizacja oprogramowania dla starszego Note8 dodaje mu podobną funkcjonalność, a także możliwość tworzenia emoji przy wykorzystaniu funkcji rozszerzonej rzeczywistości AR.

Najnowsza aktualizacja oprogramowania dla smartfonu Samsung Galaxy Note8 ma numer kompilacji N950FXXU5CRHA i zawiera między innymi poprawki bezpieczeństwa Androida z 1 września 2018 roku. Patch dodaje też dwie nowe fukcje, tryb Super Slow-Motion oraz Emoji AR. Pierwsza z wymienionych funkcjonalności pozwoli tworzyć krótkie nagrania w rozdzielczości HD, rejestrowane z szybkością 480 klatek na sekundę. Nagrywanie z szybkością 960 klatek na sekundę jest możliwe w przypadku smartfonów Galaxy S9 i Galaxy S9+, a także najnowszego Galaxy Note9.

Najnowsza aktualizacja dla Galaxy Note8 "waży" 712 MB i jest już dostępna do pobrania przez OTA (over the air), ale jeszcze dla wszystkich.

Zobacz: Test telefonu Samsung Galaxy S9+
Zobacz: Test telefonu Samsung Galaxy Note9, czyli najwyższa jakość i... cena. Ale kto bogatemu zabroni?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: SamMobile, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu