DAJ CYNK

Najlepszy prezent od operatora? Nielimitowane VoD

20.10.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 2991

Ważne 2

2

Firma analityczna Pyramid Research przygotowała raport dotyczący usług dodatkowych, które najchętniej otrzymaliby klienci przy zakupie smartfonu.

Firma analityczna Pyramid Research przygotowała raport dotyczący usług dodatkowych, które najchętniej otrzymaliby klienci przy zakupie smartfonu.

Badanie objęło ponad 2000 osób korzystających z usług różnych brytyjskich operatorów. Zdecydowanie najchętniej otrzymaliby oni wraz ze smartfonem subskrypcję na Amazon Prime (22%) lub Netflix (21%). Pierwszy z serwisów daje nielimitowany dostęp do biblioteki VoD, ponad miliona utworów muzycznych, 800 tys. ebooków i nielimitowane miejsce w chmurze na zdjęcia. Drugi to najpopularniejszy na świecie serwis VoD, który oprócz dystrybucji produkuje też własne kasowe seriale.

Na trzecim miejscu znalazł się również serwis wideo, tyle że sportowy - Sky Sports Mobile, z 19% zainteresowaniem ankietowanych. Remis zaliczył serwis muzyczny Spotify i nielimitowany dostęp do Facebooka - po 9%. Nielimitowany YouTube i WhatsApp miały po 4%, 3% LoveFilm Instant, a po 1% Deezer i nielimitowany Twitter. Pomniejsze serwisy zebrały łącznie 7%.

Póki co w Polsce nie jest dostępna pełna oferta Amazon Prime, Netflix jest zupełnie zablokowany, ze Spotify nie dogadał się żaden z operatorów, a z liczących się serwisów VoD mamy jedynie niedocenione przez Brytyjczyków HBO Go.

Źródło tekstu: Pyramid Research

Tagi: VoD
Komentarze
Zaloguj się
5. ~borys
0

2015-10-21 09:32:47

ja mam nielimitowany dostęp do player.pl i jestem zadowolony

Odpowiedz

1

2015-10-20 18:56:48

Niektórym wystarczy nielimitowany transfer do Youtube i będą już happy ;)

Odpowiedz

3. LuiN
1

2015-10-20 17:05:08

2, tak tak, news już wisi.

Odpowiedz

2. ~
0

2015-10-20 16:43:34

Plus - uwaga na fałszywe efaktury z wirusamiPolkomtel na Facebooku poinformował, że w dniu wczorajszym operator sieci Plus zarejestrował zgłoszenia od osób, które otrzymały wiadomości poczty elektronicznej będące próbą oszustwa - wiadomości zatytułowane „Twoja Zielona faktura Plus nr: [EME/FAKTURA/……..]”. Wiadomości te posiadają również załącznik, w których znajduje się potencjalnie szkodliwe oprogramowanie.Fałszywe wiadomości można rozpoznać poprzez to, że zawierają załącznik o rozszerzeniu *zip. Operator sieci Plus wysyła wyłącznie e-faktury z plikami pdf.Informujemy odbiorców takich wiadomości, że Polkomtel sp. z o.o. nie jest ich rzeczywistym nadawcą oraz, że nie zostały one wysłane z serwerów znajdujących się pod kontrolą naszej firmy. Przestrzegamy odbiorców takich wiadomości przed otwieraniem załączników oraz przed dokonywaniem płatności na podstawie tych wiadomości. Dla bezpieczeństwa taką wiadomość należy usunąć bez otwierania załączników, a na komputerze mieć zainstalowany aktualny program antywirusowy - dodaje Plus.

Odpowiedz

1. ~
0

2015-10-20 16:15:32

Ja bym wolał nielimitowany internet na każdym urządzeniu, ale darmowy Spotify nie pogardzę :)

Odpowiedz