DAJ CYNK

Najlepszy androidowy odtwarzacz wideo teraz za 50 gr

03.05.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 19

Ważne 8

4

W ramach cyklu Okazja tygodnia w sklepie Google'a można teraz kupić najlepszy odtwarzacz wideo dla Androida w cenie 50 groszy zamiast 26 zł.W ramach cyklu Okazja tygodnia w sklepie Google'a można teraz kupić najlepszy odtwarzacz wideo dla Androida w cenie 50 groszy zamiast 26 zł.

Mowa tutaj oczywiście o aplikacji MX Player w wersji Pro - pozbawionej reklam i o rozszerzonej obsłudze kodeków. Aplikacja jest najlepszym odtwarzaczem wideo, jaki kiedykolwiek trafił pod Androida - dzięki niej odtworzymy filmy w formatach, o których zgodności zapomniał producent telefonu.

To właśnie autorzy MX Playera jako pierwsi wprowadzili obsługę gestami, za sprawą której przesuwając palcem po bokach ekranu dostajemy regulację głośności i jasności ekranu, bez konieczności wchodzenia w jakiekolwiek ustawienia. Teraz jeden za drugim rozwiązanie to kopiują producenci telefonów.12 obsługiwanych formatów napisów to z kolei gratka dla osób, które niezbyt dobrze władają językami obcymi. Napisy możemy przy tym właściwie dowolnie spersonalizować i otwierać również z innych katalogów, niż ten, w którym znajduje się film.

Dźwięk AC3? Nie ma problemu. O ile konkurencyjne aplikacje i te preinstalowane w smartfonach przeważnie nie radzą sobie z dźwiękiem Dolby, o tyle już MX Player bez problemu uruchamia takie filmy z dźwiękiem.

Sprzętowe dekodowanie filmów w połączeniu ze wsparciem dla pracy wielordzeniowej (jedyna aplikacja na rynku) sprawiają, że płynne odtwarzanie filmów wysokiej jakości dostępne jest nie tylko na najnowszych telefonach, ale i na wieloletnich urządzeniach. Jednocześnie lekki silnik aplikacji pozwala wydłużyć czas pracy urządzenia podczas oglądania filmów względem preinstalowanego odtwarzacza

Co więcej, program obsługuje pluginy i jest stale rozwijany (w redakcji korzystamy z niego od wielu lat). Raz zakupiona aplikacja nie zginie na naszej liście zakupów, lecz będzie w użyciu przez lata.

Aplikację pobierzecie za 50 gr pod tym adresem.

Źródło tekstu: Google, wł

Komentarze
Zaloguj się