DAJ CYNK

Najlepsze aplikacje 2016 roku na Androida

19.05.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 30

Ważne 1

0

Gigant z Mountain View rozdał nagrody Google Play 2017 dla najlepszych aplikacji 2016 roku na Androida.Gigant z Mountain View rozdał nagrody Google Play 2017 dla najlepszych aplikacji 2016 roku na Androida.

Z grona 57 finalistów Google wybrał najlepsze aplikacje w 12 różnych kategoriach. Oto one:

Najlepsza gra niezależna: Mushroom 11Gdy życie walczy, aby zdobyć przyczółek w zdewastowanym świecie, z gruzów wyłania się nowa forma życia. Uformuj się w dowolny kształt, jaki odkryjesz w tym dziwnym, wymagającym krajobrazie. Pięknie wyglądające wizje uzupełnia eteryczna muzyka legendy elektroniki The Future Sound of London.

<: F3125 :>

Gra kosztuje 24,99 zł i można ją pobrać pod tym adresem.

Najlepszy startup: HOOKED - Chat StoriesHOOKED pozwala czytać niesamowite historie rozmów przez telefon, które przyciągają uwagę tak bardzo, że można je czytać godzinami. Można też napisać własną historię i zdobyć rzesze fanów. Autorzy obiecują nowe historie każdego dnia.

<: F3126 :>

Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać pod tym adresem.

Najlepsza aplikacja na Android Wear: Runtastic Bieganie i FitnessTa darmowa aplikacja do biegania to nic innego jak tracker sportowy, który prześledzi dystans, czas, prędkość, spalone kalorie i trasę biegu przez GPS. Ale Runtastic to aplikacja nie tylko dla biegaczy. Poza bieganiem (również na bieżni) aplikacja śledzi także inne rodzaje aktywności fizycznej, takie jak: spacerowanie, fitness i wiele innych.

<: F3127 :>

Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać pod tym adresem.

Najlepsza aplikacja TV: Red Bull TVRed Bull TV to ogólnoświatowa platforma rozrywkowa, która eksploruje ekscytujące światy muzyki, sportu i wydarzeń. Jej celem jest zainspirowanie następnego pokolenia dzięki łatwemu dostępowi do streamingu na wszystkich urządzeń, do których użytkownik ma dostęp.

<: F3128 :>

Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać pod tym adresem.

Najlepsza aplikacja VR: Virtual Virtual RealityW najbliższej przyszłości większość ludzkich zawodów będzie zautomatyzowana. Jaki jest cel ludzkości? Aktywność, w której Virtual Virtual Reality służy pomocą. Dzięki dwugodzinnej rozrywce można zapomnieć o szefie, obowiązkach i szarej codzienności.

<: F3129 :>

Aplikacja kosztuje w promocji 20,99 zł (normalna cena to 44,99 zł) i można ją pobrać pod tym adresem.

Najlepsza aplikacja AR: WoorldWoorld jest fantastyczną grą, która umożliwia przekształcenie codziennej rzeczywistości w wirtualny świat pełen zabawnych postaci i przedmiotow. Z kolorowej wyobraźni twórcy Katamari Damacy Keita Takahashi, Woorld przenosi graczy przez soczewkę magicznego urządzenia Tango.

<: F3130 :>

Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać pod tym adresem.

Najlepsza aplikacja dla dzieci: Animal Jam - Play Wild!Stań się ulubionym zwierzęciem i dołącz do swoich przyjaciół w dzikim świecie Jamay! Pokaż swój styl w postaciach zwierząt, które wyrażają prawdziwego Ciebie. Zaprojektuj własną halę i zapraszaj przyjaciół na imprezy w swoim wirtualnym domu. Poznaj bujny i piękny świat 3D, spotkaj nowych przyjaciół i rozmawiaj z nimi, graj w fantastyczną grę za darmo.

<: F3131 :>

Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać pod tym adresem.

Najlepsza gra multiplayer: HearthstoneWybierz talię i stań do pojedynku! Hearthstone to dynamiczna karcianka, w której musisz wykazać się sprytem i zmysłem strategicznym w zaciekłych starciach z innymi graczami - a wszystko to w klimacie świata Warcrafta! Pobierz grę, a już po chwili zaczniesz dowodzić potężnymi bohaterami, rzucać zaklęcia, przyzywać różne stwory i walczyć na nieustannie zmieniającym się polu walki. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym strategiem, czy też zaprawionym w bojach weteranem, głębia i urok Hearthstone wciągną cię bez reszty!

<: F3132 :>

Gra jest darmowa i można ją pobrać pod tym adresem.

Najlepsza aplikacja: MemriseWybierz język i rozpocznij swoją misję. Ucz się francuskiego, hiszpańskiego (meksykańskiego lub europejskiego), niemieckiego, angielskiego, chińskiego, japońskiego, koreańskiego, tureckiego, rosyjskiego, portugalskiego (brazylijskiego lub europejskiego), szwedzkiego, norweskiego, duńskiego i wielu, wielu innych!

Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać pod tym adresem.

Najlepsza gra: Transformers: Forged to FightDołącz do Optimusa Prime'a, Megatrona, Trzmiela, Waspinatora, Rhinoxa, Grimlocka, Soundwave'a i wielu innych ulubionych botów w walce o supremację, w której zderzają się światy Transformersów. Ten ekscytujący action-fighting RPG przenosi heroiczne opowieści i spektakularne działania z ponad 30 lat historii Transformersów na telefon komórkowy.Gra jest darmowa i można ją pobrać pod tym adresem.

Najlepsze ułatwienia dostępu: IFTTTApplets - wyjątkowy sposób na połączenie Twoich ulubionych serwisów. IFTTT współpracuje z ponad 400 aplikacji, takimi między innymi jak Twitter, Telegram, Google Drive, Twitch, Weather Underground, Instagram, Gmail, poczta e-mail, a także z urządzeniami takimi jak Amazon Alexa, Google Home, Nest, Philips Hue, czy też telefony Android.

Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać pod tym adresem.

Największy wpływ w social media: ShareTheMealShareTheMeal to aplikacja charytatywna Światowego Programu Żywnościowego, która umożliwia nakarmić potrzebujące dziecko jednym stuknięciem w ekran telefonu. Co roku głód zabija więcej ludzi niż malaria, HIV i gruźlica razem wzięte. Ale potrzeba tylko pół dolara, aby nakarmić dziecko na cały dzień. Jest 20 razy więcej użytkowników smartfonów niż głodnych dzieci. Jeśli każdy z nas da trochę, możemy uczynić ten świat lepszym miejscem!

Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać pod tym adresem.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się