DAJ CYNK

MyBox od T-Mobile, czyli pakiet usług dopisywanych do rachunku

14.10.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 40

Ważne 6

2

T-Mobile wprowadza usługę MyBox, która zapewnia łatwy i bezpieczny dostęp do najpopularniejszych aplikacji mobilnych, m.in. nawigacji, przebojów muzycznych, książek czy hitów filmowych.

T-Mobile wprowadza usługę MyBox, która zapewnia łatwy i bezpieczny dostęp do najpopularniejszych aplikacji mobilnych, m.in. nawigacji, przebojów muzycznych, książek czy hitów filmowych.

Za korzystanie w ramach usługi MyBox z nawigacji, muzyki czy filmów klienci będą płacili jak za inne usługi, które są wyszczególnione na ich miesięcznym rachunku. Docelowo MyBox będzie instalowany na wszystkich urządzeniach z systemem Android sprzedawanych w sieci T-Mobile. Dla klientów, którzy posiadają już smartfony lub tablety, T-Mobile przygotował możliwość zainstalowania usługi po wysłaniu bezpłatnego SMS-a na numer 80545 o treści mybox.

Klienci będą mogli wybrać aplikacje z dwóch kategorii: Hity oraz Polecane. W kategorii Hity"znajdują się aplikacje, z których klienci najczęściej korzystają m.in. Audioteka, iplex, Naviexpert, Sklep mp3, czy SuperMemo. Każda z nich jest dostępna bezpłatnie przez 30 dni, aby użytkownicy mieli czas na zapoznanie się z ich funkcjonalnością oraz wybranie najbardziej odpowiednich dla siebie usług. O zbliżającym się zakończeniu okresu bezpłatnego klienci zostaną poinformowani SMS-em. Koszt miesięcznego korzystania z jednej aplikacji w ramach kategorii Hity po bezpłatnym okresie próbnym to 7,90 zł. Kwota ta zostanie doliczona do sumarycznej faktury za wszystkie usługi, z których klient korzystał w ramach swojego rachunku w T-Mobile.

Usługa MyBox oferuje klientom również dostęp do stale rozszerzanej listy aplikacji Polecanych. W ramach tej kategorii klienci mogą wybierać również wśród wielu aplikacji bezpłatnych lub przygotowanych specjalnie dla nich przez partnerów T-Mobile. W przypadku aplikacji płatnych dostęp do nich będzie również poprzedzony bezpłatnym okresem próbnym.

Więcej szczegółów na stronie mybox.t-mobile.pl.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się