DAJ CYNK

Muzyczne lato w serwisie Tidal. 90 dni subskrypcji premium kosztuje 99 groszy

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 6263

Tidal przygotował promocję dla nowych użytkowników serwisu. Muzyczne lato z Tidal to 90 dni Premium za 0,99 zł lub dni HiFi za 1,99 zł.

Aby skorzystać z promocji "Muzyczne lato z Tidal", wystarczy zarejestrować się na stronie try.tidal.com/muzycznelato, wybierając jedną z dwóch dostępnych opcji. W obu przypadkach otrzymujemy 90-dniową subskrypcję za 0,99 zł w wersji Premium i 1,99 zł za HiFi. Jest jeden warunek - promocja jest dostępna dla nowych użytkowników serwisu.

Akcji promocyjnej towarzyszą konkursy STREAM 2 WIN, w których użytkownicy serwisu Tidal mogą zdobyć bilety na największe festiwale i wydarzenia muzyczne tego lata w Polsce. Udział w konkursach jest bardzo prosty. Podczas słuchania konkursowych playlist lub albumów w aplikacji mobilnej Tidal, na ekranie pojawia się pop-up zachęcający do udziału w konkursie. Kieruje on do specjalnego formularza konkursowego, gdzie użytkownik odpowiada na proste pytanie lub wykonuje zadania konkursowe.

Zobacz: Festiwalowy Orange: Tidal na 90 dni za 99 groszy oraz usługa Music Pass. Przy okazji konkurs
Zobacz: [Aktualizacja] Z pakietu Play nie da się korzystać. YouTube miał być za darmo, a są pobierane opłaty
Zobacz: Z nową funkcją TIDAL poznasz pełną listę twórców ulubionych utworów

Z okazji muzycznego lata w serwisie posłuchać można także dedykowanych playlist tworzonych przez profesjonalną redakcję. Dzięki nim użytkownicy mogą przygotować się do koncertów, poczuć niepowtarzalny festiwalowy klimat lub słuchać muzyki na wakacjach, nad jeziorem, w górach, czy przy grillu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Tidal

Przewiń w dół do następnego wpisu