DAJ CYNK

Mumio w Play, czyli wyższy standard obsługi [wideo]

30.01.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 5345

Ważne 5

12

Sieć Play udostępniła drugą scenkę z udziałem kabaretu Mumio i autentycznych klientów sieci. Czy Mumio nadal jest w formie?

Sieć Play udostępniła drugą scenkę z udziałem kabaretu Mumio i autentycznych klientów sieci. Czy Mumio nadal jest w formie?

Według Aleksandry Gieros-Brzezińskaiej z biura prasowego Plusa, namówienie Mumio do współpracy zajęło Play aż 1,5 roku. Czy warto było namawiać? Oceńcie sami:



Zobacz: Kabaret Mumio w reklamie Play
Zobacz: Mumio w Play, czyli pracowniku, czas na ćwiczenia [wideo]

Źródło tekstu: blogplay. wł

Tagi: mumio play
Komentarze
Zaloguj się
40. wlo
0

2014-02-05 12:45:59

~aa - tojest reklama - tu przypadków nie ma - ten gość (aktor czy nie) został wybrany z przesianej przez sito całej masy chętnych ;-) A to, czy ktoś ma zdolności czy nie mnnie ma znaczenia - znam lepszych aktorów zajmujących się np. spawaniem naczep niż tych grających w "najlepszych" serialach... A w przypadku tzw. naturszczyków sprawa jest o tyle prosta, ze ci ludzie mają w naturze aktorzenie - mają to we krwi. Więcej - nie muszą z tego powodu grać, bo ich naturalne zachowanie w wielu "rolach" jest grą lepszą niż najlepszego aktora wykształconego i z praktyka w setkach produkcji ;-)

Odpowiedz

39. ~Daniel
0

2014-02-05 12:33:50

@ 30. Daj mi 500zł i każ przytakiwać, zadać dwa proste pytania i okazać zachwyt z oferty. trudne sprawy, dlaczego ja itp pokazjuą ze zwykli śmiertelnicy mogą grać i to bardzo realistycznie. ŁYKASZ JAK PELIKAN KAŻDY FARMAZON.

Odpowiedz

38. ~masakra
0

2014-01-31 22:50:06

co za żenada :/

Odpowiedz

37. ~sintesi
0

2014-01-31 01:09:27

Nie no aż żal patrzeć.... Mumio sięgnęło dna.... Gratulacje dla marketingowców Play za tak udaną reklamę Plusa... Łącznie z dzwonkiem w tle...

Odpowiedz

36. ~chajzer
-1

2014-01-30 22:19:27

Ciekawe za którym razem trafili na takiego klienta, by w końcu można było to pokazać ludziom? A przejazd na scenie, to już szczyt szczytów - robią z ludzi idiotów...

Odpowiedz

35. ~koks
0

2014-01-30 21:11:23

Ale drewno. Widać że im się nie chce...

Odpowiedz

34. mikkel
1

2014-01-30 20:13:41

#30 Skąd wiesz że ten gościu nie jest aktorem? To że go nie pokazują w TV czy kinie to jeszcze nie znaczy że nie jest aktorem... Ja wiem jedno, w telewizji, a w reklamie w szczególności, NIE MA MIEJSCA NA PRZYPADEK I IMPROWIZACJĘ CZY SPONTON i nikt mi nie wmówi że jest inaczej.

Odpowiedz

33. ~abc
0

2014-01-30 19:53:23

Nuda

Odpowiedz

32. ~Obserwator
0

2014-01-30 19:34:37

Dramat!!!

Odpowiedz

31. ~
-1

2014-01-30 18:46:18

>rough, zx, aa, Pascal, s - proponuje abys zaczal uzywac proxy, bo po prostu w twojej milosci do korporacji Play zwyczajnie przekraczasz cienka czerwona linie akceptowalnej glupoty.

Odpowiedz

30. ~aa
-1

2014-01-30 18:43:44

jakby był ktoś podstawiony to sztucznie by grał a koleś gra autentycznie. Obejrzyj trudne sprawy albo ukryta prawda i zaraz bedziesz widział że jak ktoś nie jest aktorem to jedzie sztucznością na kilometr. Szkoda mi Was co niektórych osobników, że nie macie poczucia humoru. Ale tak to jest jak człowiek w życiu sobie nie radzi, to się chociaż tu wyżyje. Reszta to naganiacze z innych sieci ;)

Odpowiedz

29. ~zx
-1

2014-01-30 18:40:14

Od dawna nie widziałem czegoś fajnego związanego z reklamą :) Play potrafi jednak jeszcze czymś pozytywnie zaskoczyć. Odcinek pierwszy średni ale ten jest genialny! :)

Odpowiedz

28. ~
0

2014-01-30 18:26:05

>toms gdyby to byl zwykly klient to tak by sie to skonczylo, ale na 100% (tak, na 100%) jest to osoba podstawiona.

Odpowiedz

27. ~
0

2014-01-30 18:25:04

>rough pisza bajki, beda bardziej autentyczne.

Odpowiedz