DAJ CYNK

Mumio sprzedaje w Play iPhone'y w ciapy [wideo]

10.02.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 4508

Ważne 2

9

Kabaret Mumio zajął się kolejnym klientem sieci Play. Tym razem proponuje iPhone'a w biało-różowe ciapy.

Kabaret Mumio zajął się kolejnym klientem sieci Play. Tym razem proponuje iPhone'a w biało-różowe ciapy.

W czwartym odcinku serii "Mumio robi sceny w salonie Play" wcielający się w postać sprzedawcy członek kabaretu Mumio doradza autentycznej klientce iPhone'a o niestandardowej obudowie:



Zobacz: Kabaret Mumio w reklamie Play

Źródło tekstu: blogplay. wł

Tagi: mumio play
Komentarze
Zaloguj się
24. ~KliJent
0

2014-04-02 15:03:15

A ja klientem w Biedronce jestem tyle lat i nic mnie nie szanują, ponieważ co roku mam zakupy droższe. I nawet żywieckiej za pół ceny mi nie chcą sprzedać. Odejdę od nich chyba..... Błędy te wasze komentarze. Drogi i drogo. A wszystko jest za 60 zł np limit z tel.

Odpowiedz

23. ~Kuzyn1920
0

2014-02-11 13:33:12

Mumio przejdzie razem z Play do Plusa :]

Odpowiedz

22. PiotrM
0

2014-02-11 11:18:32

To zaczyna wyglądać na antyreklamę. Wiecie co, ja myślę że MUMIO wróci do PLUSa po jakimś czasie i to dopiero będzie cios dla fioletowego, że nawet MUMIO się na nim poznało....

Odpowiedz

21. Tuldor88
2

2014-02-11 09:59:18

@12 osobiście wolałbym Basię na ciepło a nie z lodówki, niemniej w ogólnym zarysie popieram :P Co zaś do reklamy - jak dla mnie denna, ale ja za takie uznaję całe Mumio, więc może to kwestia gustu :)

Odpowiedz

20. ~jk
0

2014-02-11 09:57:37

W firmowych Playach zniknelo /''no limit/'' odbieranie w UE... Po cichutku...

Odpowiedz

19. ~Calm7
0

2014-02-11 08:51:00

18). Bo sprzedają tylko to, co im zostało..?

Odpowiedz

18. ~
1

2014-02-11 08:30:17

Dlaczego nie w barwach firmowych P4 - biały/fiolet?

Odpowiedz

17. ~ble
0

2014-02-11 00:43:20

Więcej wódki i może zrozumiem "wspaniałość" tej reklamy. ;) Mumio nie w formie chyba, w porównaniu do starych reklam Plusa wygląda to słabiutko.

Odpowiedz

16. ~Calm7
0

2014-02-10 21:52:27

:-D :-D Ale i tak pewnie nie wiesz do kogo pójdziesz? :-)

Odpowiedz

15. ~Abonent Play
0

2014-02-10 21:41:30

po 6 latach

Odpowiedz

14. ~Abonent Play
0

2014-02-10 21:40:04

w *** mam ich reklamy i celebrytów jest drogo jak hu. i po 65 latach sie znimi pozegnam

Odpowiedz

13. ~Abonent Play
0

2014-02-10 21:38:45

Play stacza sie na psy zajebi.ście drogie abonamenty dla przedłuzających na firme i kosmicznie drogie smartfony!!!! Skończyla mi sie umowa i nie podpisuje na razie z nimi innej oferty ,jak mi nic nie dadza za rozsądną cenę to przechodze. Play zrobil sie szalenie drogi!!! W

Odpowiedz

12. davvid
2

2014-02-10 21:11:59

A ja bym chętnie otwierał lodówkę z Baśką w środku :)

Odpowiedz

11. ~
-2

2014-02-10 20:53:43

Dzień bez wzmianki o Play to dzień stracony, boję się otworzyć lodówki bam tam Baśka z Play.

Odpowiedz

9. Morvius
-1

2014-02-10 20:09:09

według mnie nieźle się sprawują ;) trzeba też nieźle się postarać żeby takie myki tworzyć na żywca z ludźmi a nie w teatrze czy na wyćwiczonych próbach :) brawo! a suche reklamy to były w plusie :/ poza tym Maciek i Basia z play zawsze będą na 1-szym miejscu :)

Odpowiedz