DAJ CYNK

"Moc jest z Wami" użytkownicy Androida. W końcu...

02.01.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 14

Ważne 3

7

Użytkownicy systemu Android doczekali się portów dwóch tytułów związanych z sagą Gwiezdnych Wojen - Knights od the Old Republic oraz LEGO Star Wars: The Complete Saga.

Użytkownicy systemu Android doczekali się portów dwóch tytułów związanych z sagą Gwiezdnych Wojen - Knights od the Old Republic oraz LEGO Star Wars: The Complete Saga.

Star Wars - Knights od the Old Republic, to gra, która zadebiutowała na komputerach osobistych w 2003 roku. Jej fabuła nie była w żaden sposób powiązana z sagą George'a Lucasa, jednak nie przeszkodziło jej to w zyskaniu sobie sympatii graczy na całym świecie. Historia była bardzo dobrze opowiedziana, a zwroty akcji trzymały w napięciu do ostatnich minut rozgrywki, która w sumie starczała na kilkadziesiąt godzin. Gracz swoimi decyzjami wpływał na bieg historii w grze i to od niego zależało w jaki sposób gra zostanie zakończona. Popularny KOTOR jest uznawany za najlepszą grę RPG w historii. Wpływ na to, oprócz wciągającej fabuły, miały również rozbudowane dialogi i rozgrywana w czasie rzeczywistym walka z możliwością zatrzymania czasu, w której gracz wydaje polecenia swojej drużynie, która skrupulatnie je realizuje.

Gra trafiła do Google Play w ubiegłym tygodniu, 1,5 roku po premierze na urządzenia z systemem iOS. Niestety nie jest dostępna polska wersja językowa oraz tytuł póki co jest dostępny tylko dla części urządzeń. Wydawca gry, firma Aspyr, udostępnia ją tylko dla modeli, na których gra została wcześniej przetestowana. Lista urządzeń stale rośnie. Na chwilę obecną na pewno zagrają w nią posiadacze Nexusów, od modelu Nexus 4 wzwyż, LG G3S oraz Samsunga Galaxy S4. Knights of the Old Republic jest dostępna w promocyjnej cenie 17,39 zł. Po okresie wstępnym będzie ona dwa razy wyższa.

LEGO Star Wars: The Complete Saga, to zestaw dwóch gier opowiadających całą filmową sagę Gwiezdnych Wojen, odtworzona przez postaci zbudowane z klocków LEGO. Kolorowe platformówki z serii LEGO od lat przyciągają graczy sporą dawką humoru i prostą, ale bardzo wciągającą rozgrywką. Gra miała premierę na komputery osobiste w 2007 roku i pomimo tego, że została stworzona z myślą o najmłodszych graczach, to z wielką przyjemnością sięgają po nią gracze w każdym wieku.

Gra jest na razie dostępna tylko przez Amazon Appstore, ale jak donosi serwis Android Police, tylko kwestią czasu jest przeniesienie jej do Google Play. LEGO Star Wars: The Complete Saga jest dostępna w cenie 8,60 dolarów (ok 30 zł).

Źródło tekstu: Android Police; wł

Komentarze
Zaloguj się