DAJ CYNK

moBILET pozostanie jednak bezpłatny

27.02.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 6061

Ważne 6

2

moBILET poinformował, że przygotowywane zmiany regulaminu i wprowadzenie drobnej opłaty miesięcznej zostają wstrzymane. W zamian firma ma inne pomysły na uzyskanie przychodu.

moBILET poinformował, że przygotowywane zmiany regulaminu i wprowadzenie drobnej opłaty miesięcznej zostają wstrzymane. W zamian firma ma inne pomysły na uzyskanie przychodu.

Zobacz: moBILET: nowy regulamin i opłata

Informacja o wprowadzeniu opłat zaskoczyła nie tylko użytkowników, ale także niektórych partnerów, oferujących bilety przez system moBILET-u. Z zamieszania korzystała także konkurencja.

Z dużą uwagą analizujemy spostrzeżenia i konstruktywne pomysły naszych Użytkowników. Bardzo ważne są też dla nas opinie płynące z urzędów i innych instytucji miejskich. Dlatego zdecydowaliśmy, że moBILET pozostanie bezpłatny. Konieczne będzie jednak przygotowane nowej wersji aplikacji, w której będą mogły pojawiać się reklamy. Wielu Użytkowników moBILET deklaruje, że taka forma "opłaty" jest dla nich najdogodniejsza - dlatego przygotowana zostanie taka możliwość. - napisano w komunikacie.

Użytkownicy, którzy reklam oglądać nie chcą będą mogli pobrać aplikację bez reklam. Użytkowanie takiej wersji programu będzie się wiązało z wnoszeniem drobnej opłaty miesięcznej. Zmiana regulaminu przesunięta została na 1 czerwca. Do tego czasu zostaną przygotowane i wdrożone zmiany, które pozwolą korzystać z aplikacji bezpłatnie, tak jak obecnie.

Źródło tekstu: moBILET, wł

Tagi: mobilet
Komentarze
Zaloguj się
26. zakopane
0

2014-03-01 16:33:11

fajnie ze zostaja SkyCash to kretacze i zlodzieje - daleko od nich

Odpowiedz

25. ~
0

2014-02-28 17:52:10

właśnie dostałem maila od SkyCash o rozszerzeniu strefa płatnego parkowania w Krakowie. Tytuł e-maila: SkyCash za darmo i bez reklam, ciekawe do kogo piją;)

Odpowiedz

24. dziedziel
0

2014-02-28 12:59:01

Dobrze że zostają bezpłatni... szkoda, że takie zamieszanie zrobili..

Odpowiedz

23. ~
0

2014-02-28 11:17:27

a jeszcze, usuwają konta głównie ci co korzystali z tego kiedyś tam, dlatego tak ich to zabolało, ci bardziej świadomi, pewnie wielu w ogóle nie korzysta i maili takich nawet nei czyta lub laduja w spamie

Odpowiedz

22. ~
0

2014-02-28 11:13:19

lepiej zrezygnować z tak chwiejnej firmy, przed wprowadzeniem opłat, powstrzymuje ich tylko masowa rezygnacja, za miesiac znów zmieniaz danie i wprowadza opłate tym raze wyższą i co wtedy? Ciekawe jestem czy jakby ktoś nei zauwazył tego maila, to czy by mu naliczali dług? potem windykacja? żenujące reguły, żenująca firma

Odpowiedz

21. ~
0

2014-02-28 11:07:12

20: usuń konto w systemie, nic nie musisz wypowiadać.

Odpowiedz

20. ~Prawda
0

2014-02-28 10:44:28

KPINA, zapytali mnie godzinę temu czy może odwołam rezygnację ? Odpisałem ,że ja zdania nie zmieniam jak oni co tydzień i rezygnuje ! Co odpisali : Szanowni Państwo, w związku z ogromnym zainteresowaniem zmian regulacji moBILET informujemy, że czas odpowiedzi może ulec wydłużeniu. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Odpowiedz

19. ~Prawda
0

2014-02-28 08:28:01

Ale niesmak pozostał. Nie wiem czy będę zakładał konto drugi raz. Ale muszę Wam powiedzieć , że napisałem do nich wyrażając swoje niezadowolenie i odpisali , ale weszli w polemikę, dając mi do zrozumienia, że to była jedyna i słuszna decyzja. Słuszna na tydzień :-)

Odpowiedz

0

2014-02-28 08:15:09

teraz to niech się ugryzą w zadki... ja również zdążyłem już usunąć konto

Odpowiedz

17. ~NG
0

2014-02-28 00:20:51

Olaboga, haha, grubo. Masowa kasacja kont chyba przemówiła im do rozumu. ;)

Odpowiedz

16. ~bbq_pl
0

2014-02-27 22:44:54

za późno, konto już usunięte :P

Odpowiedz

15. ~
0

2014-02-27 22:07:41

przecież to bez sensu,ktoś kupuje bilety placąc za nie a tu dodatkowo oplata za możliwość kupienia. To tak jakby ktoś chciał dopłaty za wydanie paragonu...

Odpowiedz

14. Robaas
0

2014-02-27 21:24:57

ja już skasowałem 2 konta, zdarłem z szyby "parkuję z mobilet", przylepiłem parkuję mobiparking-skucash, no to nie będę wracał do gorszego.

Odpowiedz

12. filczyk
0

2014-02-27 20:44:26

Przy intensywnym korzystaniu z usługi moBilet parę groszy w tą czy tamtą przy obecnych cenach biletów w moim mieście dużej różnicy nie robi.

Odpowiedz