DAJ CYNK

MIUI 11 zadebiutuje globalnie 16 października

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 5886

MIUI 11, światowa premiera 16 października

We wrześniu Xiaomi wprowadził w Chinach najnowszą aktualizację interfejsu MIUI do pierwszych urządzeń. 16 października ruszy globalna premiera MIUI 11, czemu towarzyszyć będzie premiera Redmi Note 8 Pro w Indiach.

MIUI 11 ma na celu wprowadzenie całkowicie zoptymalizowanego i nowoczesnego projektu interfejsu użytkownika, skoncentrowanego na oglądaniu treści. Nowa wersja wprowadza sporo zmian wizualnych oraz kilka nowych funkcjin na przykład szybkie i łatwe współdzielenie plików w stylu AirDrop Apple’a, kącik dziecięcy, pakiety biurowe Mi Work i Mi Go, a także ostrzeganie o trzęsieniach ziemi. Są nowe animacje i dźwięki systemowe, inspirowane naturą. Zmieniono również zestaw ikon, dodano więcej przestrzeni w menu, wprowadzono też nowy font Milan Pro oraz tryb ciemny.

Zobacz: [Aktualizacja] Już niedługo ruszą aktualizacje do MIUI 11. Sprawdź, kiedy dostaniesz!
Zobacz: Smartfony Redmi Note 8 Pro w Polsce. Aparat 64 Mpix za 1099 zł

Jak ujawnił zespół MIUI India za pomocą Twittera, globalna premiera najnowszego interfejsu Xiaomi, MIUI 11, odbędzie się 16 października 2019 roku. W tym samym dniu w Indiach odbędzie się premiera smartfonu Redmi Note 8 Pro. Dzisiaj (10 października) kończy się polska przedsprzedaż tego modelu, wycenionego na 1099 zł (6/64 GB) i 1199 zł (6/128 GB). Jest to pierwszy na polskim rynku smartfon z serii Redmi Note z NFC na pokładzie.

Zobacz: Telefon do 1000 zł - jaki smartfon wybrać? 10 modeli na jesień 2019

Zobacz: Android 10 na wszystkich urządzeniach wydanych po 31 stycznia 2020 roku
Zobacz: Nadszedł Android 10 Go - szybszy, bezpieczniejszy, z ciemnym motywem

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: MIUI India (Twitter), fonearena

Przewiń w dół do następnego wpisu