DAJ CYNK

Microsoft ulepsza Binga na Androida

25.12.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 4290

Ważne 1

2

Ofensywa Microsoftu na androidowym froncie trwa. Po sukcesie przeglądarki Microsoft Edge, przyszła pora na skupienie się na wyszukiwarce. Bing otrzymał właśnie kilka ulepszeń.Ofensywa Microsoftu na androidowym froncie trwa. Po sukcesie przeglądarki Microsoft Edge, przyszła pora na skupienie się na wyszukiwarce. Bing otrzymał właśnie kilka ulepszeń.

Strona startowa w nowej wersji oferuje łatwy dostęp do wyszukiwania głosowego lub wyszukiwania za pomocą zdjęcia. Microsoft zapewnia również, że jego specjalistom udało się poprawić zdolność uczenia się wyszukiwarki. Teraz będzie ona lepiej potrafiła przewidzieć upodobania właściciela na podstawie wcześniejszych wyszukiwań.

Kolejnym dodatkiem jest możliwość usunięcia z wyników wyszukiwania konkretnych źródeł. Ma to pomóc w prezentowaniu wyłącznie tych dostawców informacji, którym użytkownik ufa.

Aplikacja jest dostępna do pobrania pod tym linkiem w Google Play.

Źródło tekstu: mspoweruser, wł

Komentarze
Zaloguj się
3. ~Pablosox123
0

2017-12-26 14:23:40

@1 ale gadasz głupoty, szpieguje w małym stopniu, w porównaniu do googla to Microsoft swietoszek i nie sprzedaje danych jak Google.

Odpowiedz

2. ~Gutek
0

2017-12-26 03:32:40

Wszyscy szpiegują: MS, Apple i Google, do tego wszyscy producenci smartfonów dodają swoje szpiegowskie zbędne aplikacje.

Odpowiedz

1. ~
0

2017-12-26 00:39:37

Microsoft Edge to nie był sukces, poza tym wszystkie aplikacje microsoftu szpiegują, nawet gdy wyłączycie w opcjach /''/''usage stats/''/'' lub inaczej nazwane, aplikacja i tak będzie łączyła się ze stronami microsoft, analizatorarmi mixpanel, flyer

Odpowiedz